Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális a reakcióm? Nos van...

Normális a reakcióm? Nos van egy potenciális barátnőjelöltem akit meghívtam randira. De randi előtt 1 héttel megtudtam, hogy lett neki ez a barátság extrás dolog és hogy rajtam kívül is beszél egy csomó fiúval és teljesen elment a kedvem tőle.

Figyelt kérdés

Szerintetek még elmenjek arra a randira vagy sem mert már teljesen elment a kedvem tőle. A lánnyal ismerjük egymást mert osztálytársak vagyunk


F/17 ős is 17



2022. jan. 1. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Csajok ert meg kell küzdeni! Miért ne beszélgethetnek más fiukkal? Te sem csak vele beszélsz! Kistöki vagy még.
2022. jan. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Találkozz vele. Akkor majd kiderül, hogy érdeklitek-e egymást. Ne mások elmondása alapján ítéld meg.

De osztálytárssal nem biztos, hogy jó ötlet kezdeni.

2022. jan. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%

Teljesen felesleges. Csak egy lennél a nyálcsorgató pincsikutyából körülötte.

Amúgy meg ha már dugja valaki rendszeresen te mi a francot akarsz?

Sorszámot tépsz vagy mi?

Hagyd a francba keress normális lányt.

2022. jan. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Èn is ott hagynám a francba...
2022. jan. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Hat pedig szokd meg ezt mert altalab egy csajra tobb fiu is hajt egyszerre.. ha meg nincs kapcsolatba 🤷‍♂️ De fogd fel lazan, talizz vele max csak kavarasztok de lehet komolyra fordul es csak teged akar majd.. ennyi idosen am is kb mind1. Jonnek mennek a csajok
2022. jan. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha jól értem randizol valakivel, akinek van egy barátja extrákkal?

Ebből szerinted mi sülhet ki?

Mármint ha komolyan akarsz tőle valamit akkor ne sokra számíts, de ha nem komoly akkor akármi is lehet belőle.

Nem kell erősítened a nyálcsorgatók táborát. Küldd el a bánatba, vagy ha nem akarod akkor koptasd le flegmán, ne vesződj már komolyan. Nem ilyen helyzetekben kell küzdeni amikor éppen ribiskedik ez a pics engedd már el. Csak kicseszel magaddal

2022. jan. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!