Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha két fiú tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha két fiú tetszik egyszerre? Olvássátok el lent is!

Figyelt kérdés

Az egyik fiú az osztálytársam, a másikat egy helyi gyülekezetből ismerem.

Mindketten adnak jeleket, nem ismerik egymást, osztálytársammal szoktam ritkán beszélni, másikkal nem, mert nem találom sehol. A gyülekezetesnek a szüleivel az én szüleim is jóban vannak, mi is jóban vagyunk, ha találkozunk, mindig beszélgetünk. Ő mindig köszön. Van amikor többször is.

Tudom hogy van ez hogy ha az első igazán tetszik, nem szeretsz bele a másikba, de mindketten adják a jeleket, és még talán remény is van hogy viszonozzák.



2022. aug. 1. 23:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

A tetszik az még nem túl sok. Neked kell kitalálnod mit akarsz.


29/F

2022. aug. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 franciasrac ***** válasza:
90%
Kezdeményezz az egyikükkel, ha sikerül, nyertél, ha nem, akkor a másikkal próbálj
2022. aug. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem tudsz választani, akkor várj, mert ez annyit jelent, hogy egyik se jobb/fontosabb a másiknál.
2022. aug. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Ismerkedj, randizz mindkettővel, aztán válassz, hogy ki volt a jobb.
2022. aug. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
12%
Felejtsetek el mindharman a megszokás komforterzetet. Legyetek poligam kapcsolatba.
2022. aug. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
Egyiket sem... Vagy borzasztó éretlen vagy még (hiába lány vagy, nem vagy érettem a korodnál🤡) vagy egyik sem igazán jön be. Nekem mikor bejön valaki akkor tudom hogy bejön és ő kell. Persze több ezerrel még lefeküdnék ha nem vagyok vele együtt, de akkor nem gondolkodom ilyenen mint te.
2022. aug. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
29%
Dugasd meg magad mindkettővel és döntsd el melyik volt a jobb
2022. aug. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Az első háromnak köszönöm a választ, a többiekkel inkább nem is foglalkozom. 16 éves vagyok egyébként.


Az osztálytársam 7 hónapja tetszik, a másik nemrég jöttem rá, hogy talán ő is szeretne valamit, de ő már régebb óta is olyan mintha próbálkozna. Olyanokat csinál, amit mással nem igazán. Az osztálytársam, szimplán kedvesebb és figyelmesebb velem mint a többi lány osztálytársammal. Szoktunk beszèlgetni, írásban is, csak azt ritkábban

2022. aug. 2. 14:24
 9/16 anonim válasza:
33%

Én is 16 vagyok, mégsem a lányokkal foglalkozom. Inkább tanulj.

16/F

2022. aug. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
97%
Lehet olyan, hogy egyszerre mindkettő tetszik, de ne nyomulj rájuk, előbb próbáld meg jobban megismerni őket és utána már a személyiségük alapján az egyik úgyis közelebb fog állni a szívedhez. Hagyj magadnak egy kis időt hogy kiismerd őket, ne egyből a kapcsolatba ugorj bele
2022. aug. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!