Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barat vagy tobb?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barat vagy tobb?

Figyelt kérdés

Volt egy lany akivel anno eleg jo baratok voltunk anno de en tobbet akartam de sajnos nem lett belole semmi most egy evre ra egy kozos baratunk miatt ujra talalkoztunk es eleg joba lettunk ujra 2 orat beszelgetunk kettesbe es miutan hazakisertem meg egy olelest is adott ami eddig nem volt jellemzo ra

Ez teljesen barati volt es en gondolom hogy tobbet akar?


2022. aug. 6. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy 1 év alatt ennyi változás lenne (mármint hogy már többet akarna). Ez baráti gesztus a részéről.
2022. aug. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1 Ó, bocs. Elsiklottam afelett, hogy előtte is barátok voltatok. Hát így pedig teljesen egyértelmű, nem akar többet. Úgy gondolja eltelt annyi idő, hogy túllépj rajta és nem látsz bele mást.


Ha ez nem megy, vagy fáj, akkor szólj neki hogy nem akarsz ölelkezni, vagy rosszabb esetben hagyni a kapcsolatot.

2022. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez bármit jelenthet, de ha ezen kívül nem volt más, akkor szerintem nem változott semmi.
2022. aug. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazbol annyi volt meg hogy sokat nezett a szemembe de ennyi
2022. aug. 7. 11:47
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy ölelés igazából még nem nagyon jelent semmit, max próbálj kicsit közeledni, figyelmes lenni vele és figyeld a reakcióit, DE! ne nyomulj!
2022. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!