Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek adjam fel a reményt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek adjam fel a reményt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem szoktam gyakran itt kérdést felntenni, főleg nem a Tini párkapcsolatok kategóriában. De úgy érzem, hogy már csak ez lehet a megoldás.

Szóval: Én és a barátom 2,5 éve vagyunk/voltunk együtt. Én 17 vagyok és ő is 17. De az utóbbi másfél hétben elég furcsán kezdett el viselkedni. Ordít velem és egyszer meg is pofozott. Csütörtökön felébredtem, és egy levelet találtam, amibe az volt írva, hogy; "Végeztem veled örökre." Azóta próbálom elérni, de nem veszi fel a telefont. Voltam fent a lakásuknál, nem volt hajlandó senki sem ajtót nyitni. A haverjait is felhívtam, és azt mondják, hogy jól van.

Szerintetek reménykedjek még ebben a szerelemben, vagy már tök felesleges?



2022. aug. 21. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Kiskamasz korotok óta voltatok együtt. Közben nagykamaszokká váltatok, sokat változtatok közben, még nem teljesen kialakult a személyiségetek.

Hogy durva és meg is ütött, az megbocsáthatatlan. Már az elég kell legyen, hogy ő már nem az, akit te megszerettél. 14 éves kortól korai még az ilyen hosszú kapcsolat. Törvényszerű a szétválás. Ennek már vége. A szakítása brutális volt, amire semmiféle indoka nem lehet senkinek. Tartsd meg, ami szép volt, de elôtted az élet. Lesznek még szerelmeid, csalódásaid, örömeid, és meg fogod találni az igazit.

2022. aug. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Történt az esetet megelőző napokban, hetekben, esetleg hónapokban bármiféle esemény, aminek hatására ez bekövetkezhetett? Nehéz lenne elhinni, hogy csak úgy egyről a kettőre történt mindez. Úgy értem, jó lenne többet tudni a kapcsolatotokról, mert úgy talán többet lehetne mondani erről az esetről.
2022. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
67%
Én szemely szerint biztos megpróbálnek utána jarni a dolognak mi is történhetett valójában,de persze ha nem reagál senki semmire akkor hagyd…idővel úgyis ki derül minden és tudni fogod mit tegyel.Ha esetleg nem derülne ki kesobb sem akkor nem érdemel meg teged,mert ha igazán szeret nem teszi ezt veled.
2022. aug. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2.

Én mindig hűséges voltam hozzá. Mindig tiszta szívemből szerettem. Ezért nem értem, hogy miért ilyen velem.

Köszi mindenkinek az eddigi válaszokat! :)

2022. aug. 21. 23:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Rád unt. Nem akar veled lenni már, rájött, hogy fiatal és még sok másik lány várja őt. Nagyon kevés ember marad együtt az első párjával.

23F

2022. aug. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Miután valaki megüt, én semmiképpen sem keresném tovább a kegyeit.
2022. aug. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
jelentsd fel! vagy írd ki Fb-posztban az ismerőseid felé láthatóan, h. megütött, hadd tudja meg mindenki, mekkora tetű.
2022. aug. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!