Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan, mikor és hol csókoljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, mikor és hol csókoljak meg egy visszahúzódó, Csöndes, lányt?

Figyelt kérdés

Van egy csöndes, visszahúzódó lány, akivel egy suliba jártam, jövőre fog érettségizni.


Amíg a suliba jártam feltűnt nekem, hogy az udvari szünetekben figyelt, nézett engemet és még mosolygott is rám, de mivel mindketten visszahúzódóak vagyunk, ezért egyikünk sem mert odamenni a másikhoz.


Személyesen sosem találkoztunk még iskolán kívül, inkább csak messengeren írogatunk egymásnak ami kb.fél éve kezdődött.


Egy hete viszont azt írta nekem messengeren, hogy el szeretne menni a SZIN pénteki napjára, anyukája viszont egyedül nem engedi el, ezért megkérdezte tőlem, hogy elkísérem-e. Én természetesen igent mondtam erre, mert az anyukája nagyon félti és nem akartam cserben hagyni.


Amúgy nem volt jegye, de a bejáratnál sikerült vásárolnia egyet.


Jól éreztük magunkat, nagyon jó este volt, megnéztük a kedvenc fellépőjét, sokat beszélgettünk végre személyesen.

Jó gyorsan elrepült az idő és úgy gondoltuk, hogy ideje hazamenni, hazakísértem, közben sokat beszélgettünk, elmondta hogy szeret, szerinte kedves, jóképű fiú vagyok. Megkérdeztem tőle, hogy megfoghatom-e a kezét és megengedte, tehát kézenfogva kísértem haza.


Elmesélte, hogy korábban volt 2 fiú barátja, de mindkettőben nagyot csalódott, mert míg az egyik csúnyán ordítozott vele, a másik meg folyton hazudozott neki, meg hülyének nézte, előfordult, hogy megbeszélt a fiúval egy találkozót ő elment a fiú meg el se ment.

Először el sem akartam hinni, azt mondta, hogy nagyon rosszul estek neki ezek a történések és hogy emiatt már kezd kiábrándulni a fiúkból.


Én természetesen végighallgattam és mondtam neki, hogy vannak rohadék szívtelen emberek, akik csak magukkal törődnek és semmibe veszik a másikat.


Ezután mondtam neki, hogy bennem megbízhat, mert én nem fogom becsapni vagy lerázni erre rám nézett és elmosolyodott.

Szerintem tetszem neki és bízik bennem.


Őszinte leszek tetszik nekem ez a lány, sok mindenben hasonlítunk, mindketten csendes visszahúzódó lelkek vagyunk, mindkettőnket csúfoltak, kirekesztettek a suliban csak azért, mert mi sosem voltunk egy dumás, szószátyár személyek.


Miután pedig hazakísértem, a ház előtt még beszélgettünk az érettségiről, azt mondta, nagyon fél tőle, hogy nem sikerül, én csak bíztattam, hogy nem kell túlparázni, ha nekem sikerült egy erős hármast összehozni, akkor neki is fog.


Azon gondolkodok amúgy, hogy szeretnék puszit adni neki vagy arcra, vagy szájra, de

nem merem megtenni, mert nem tudom, hogy mi lenne a reakciója, sosem adtam még puszit egy lánynak.


Búcsúzáskor pedig megköszönte, hogy elkísértem, hogy vigyáztam rá és hirtelen közelebb jött hozzám és megölelt. Nagyon örültem neki.


Szóval írjatok nekem kérlek tippeket, tanácsokat, hogy ti az én helyemben hogyan csinálnátok.


Bocsánat, hogy regényt írtam, de ezt nem lehetett röviden megfogalmazni.


Köszönöm előre is a tanácsokat, tippeket!



2022. aug. 29. 19:57
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Simán puszi.
2022. aug. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kérdezni!

Ha megöleled, és óvatosan elkezdesz közeledni hozzá, azonnal látod, hogy mit érez.

Ha elhúzódik, engedd.

Ha elfordítja a fejét, akkor puszi.

Ha odafordítja, akkor is puszi, csak a szájára.

És ha közben húzódik el, akkor is engedd.

2022. aug. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 NTBS ***** válasza:
100%
Búcsúzáskor. Nagy ölelés, aztán arc puszi. Ha többet akar úgyis jelzi.
2022. szept. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
5%

sorryka, azt irtad h "nézett engemet"


szerintem így ne próbáld megcsókolni, magyarul sem tudsz, sorryka de ez az igazság!!

2022. szept. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
6%
Én csak akkor megyek rá csókolózásra, ha szex előtt állunk 2 perccel, egyébként utcán stb csak ölelésre megyek
2022. szept. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először csak simán arcra de ha legközelebb látod rajta hogy elgedi akkor szerintem szájra is mehet. És szerintem semmiképp se kérdezd meg hogy szabad. A jelekvől biztos rá fogsz jönni. Sok sikert!
2022. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Aaa megkerdezni nem kell, ugyis latod rajta, azt is latod rajta, hogyha akar csokolizni, mindig kozelebb hajol :)
2022. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Na, mi történt?

Lett csók végül?

2022. szept. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim válasza:
95%

Te.Jó.Ég.

Ez már túl romantikus.Ha lehet,adok pár csók tippet! Szóval hogy öleld át finoman, talán egy kicsit hosszabban mint általában,de ne legyen túl hosszú se!! Lehetőleg a derekát öleld át, és ő neki maradjon a nyakad(nem olyan értelemben XD).Az ölelés után ne vedd le a kezét róla,de ne legyél tapizós,tudod!!!finoman!!! Nézz le,aztán emeld fel a fejed és olyan mélyen nézz a szemébe,olyan nagy boci szemekkel amilyenekkel csak tudsz,majd nézz le a szájára, picit nyald meg az ajkaid,NE UGY MINT EGY KUTYA!!csak finoman! Aztán tekintet vissza a szemébe!A fejetek legyen azért közel egymáshoz.Aztan legyél spontán!Puszi a szájára,minimum három másodperces!Ha kényelmes a lány a helyzettel kapcsolatban, ő folytatni fogja.Amugy tipp numero kettő!Menjetek el lógni, talán a McDonald's ba!Legyetek viccelődőek, hülyéskedjetek kicsit,érezze magát jól a csaj, hazafelé menet dumaljatok,mit tudom én,az életről stb. És mikor a háza előtt vagytok... AKCIÓ!!!

Hosszú,de hatásos!!

2022. szept. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a szituáció úgy hozza. De azért ne mindenki előtt csókold meg. Finom, ne legyen túl hosszú, így pár másodperces.
2022. okt. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!