Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Velem van a baj, amiért nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, amiért nekem nem tetszik ez a lány?

Figyelt kérdés

Van egy lány legjobb barátom, már kiskorom óta. Ő ovjektívan nagyon jó csajnak számit, minden fiú körbeugrálja, mindenki az ő nyakán lóg, a szallagavatóra is már vagy 6en felkérték, van olyan srác, aki még úgy is nyomul rá, hogy kapcsolata van. De nekem valamiért nem jön be a lány. Egyáltalán nem vonz úgy, hogy járni akarjak vele. Persze szuper barát, jófej, vicces, meg lehet rá számítani, de mégse jön be. Velem van a baj? Vagy lehet hogy valakinek nem tetszik az, aki mindenkinek igen?

Meleg biztisan nem vagyok, szoktak lányok tetszeni, barátnőm is volt már.



2022. aug. 30. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a zsánere, ez teljesen normális. Meg amúgy is: nehéz gyerekkori jó barátra úgy gondolni, mint lány (vagy fordított esetben fiú).
2022. aug. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, ez komoly kérdés? NINCS olyan ember, aki mindenkinek tetszik! Például ott van Palvin Barbi, a világ leggyönyörűbb nője, sokan mégis fikázzák, hogy csúnya. Érthetetlen, de egyeseknek ilyen kifordult ízlése van. De pl. nekem sosem tetszett Brad Pitt számomra csúnya, taszító, a nők többsége viszont el van tőle ájulva. Miért kellene, hogy tetsszen neked ez a lány mint nő?
2022. aug. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális.
2022. aug. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapban nem kell, hogy neked is tetsszen valaki, mert sokaknak tetszik.

De a ti esetetekben valószínűleg azért van így, mert te barátként gondolsz rá, ti így nőttetek fel egymás mellett, ezért nem úgy látod őt, mint mások.

2022. aug. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy nagyon jó lány barátom, és a környezetünkben senki sem érti, hogy miért nem vagyunk együtt, mikor még egymás gondolatait is ki szoktuk találni. De a válasz csak annyi, hogy mindketten barátként tekintünk a másikra és hiába néz ki nagyon jól (meg állítólag én is), sosem gondoltunk többre.
2022. aug. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%

Nincs ezzel semmi baj, valószínűleg meleg vagy.

De ez manapság teljesen elfogadott.

2022. aug. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 Olvasd el újra a kérdést, főleg az utolsó két sort...
2022. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkorotok óta ismeritek egymást. Már nem tudsz rá nőként tekinteni. Van ilyen.
2022. aug. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én is hasonlóan vagyok egy lánnyal, óvoda óta ismerjük egymást voltunk más barátokkal együtt utazni is, szinte mindent tudunk a másikról mégis mindig csak jóbarátként tekintettünk egymásra és így is tetszik nekünk. Talán még 2. osztály elejéig majdhogynem testvéremnek néztem

16/f

2022. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
47%
Miért lenne baj ha nem tetszik?
2022. szept. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!