Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elsősorban lányokat kérdezem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányokat kérdezem, ilyenkor mi lenne a reakciótok? Ez egyet jelent a visszautasítással?

Figyelt kérdés

Szitu a következő:


Adott egy fiú osztalytársatok, aki számotokra semleges (nem vagytok belé szerelmesedve, de nem is utáljátok).


9.-ben ismertétek meg egymást, egész évben talán 1x ha beszéltetek, akkor is valami semleges témáról.


10. osztály első napján láthatóan elkezdi keresni a társaságotokat. Elkezd kérdezgetni: milyen volt a nyár, stb.


Ti válaszoltok neki, mert nem vagytok bunkók, de nagyon nem kezdeményeztek kérdést felé. Ő láthatóan enyhén zavarban van a közeletekben, de ezen hamar túlteszi magát. Néhány ilyen kérdés után, miután látja az eredménytelenséget, lassacskán feladja.

Nincs viszonzás. Nem a legerősebb csajozó, de ami tőle telt, azt megtette. Minden további nélkül. Legalábbis ő így látja.


Megjegyzés: nem sok emberrel beszélgettek, konkrétan egy msáik lány van, akivel szoktatok beszélgetni. Senki többel. Nem nagyon ismerkedtek.



2022. szept. 2. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolom feltétlen, hogy visszautasít. Szerintem beszélgess még vele, de ne nyomulj. Az elmondásodból egy zárkózott lánynak tűnik, ezért idő kell neki.
2022. szept. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én ha hétfőnként nem is de szünetek után általában minden osztálytársammal megbeszélem, hogy ki hogy mit hogyan mikor hol csinált és ezt eddig még egy lány se vette udvarlásnak

16/f

2022. szept. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem feltétlen visszautasítás, de lánytól függ. Én pl ha szorongok mert olyan ember jön oda beszélgetni hozzám akit nem nagyon ismerek hiába osztálytársam mondjuk, akkor mindig így néz ki egy beszélgetés köztünk mint ami nálatok volt, még akkor is ha én vagyok a legboldogabb ember hogy az adott srác keresi a társaságomat :DD Szerintem beszélgess még vele, vagy akár rá is írhatsz hátha úgy könnyebben megy neki. Nekem legalábbis így van, és én is visszahúzódó vagyok suliban.
2022. szept. 3. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Az biztos, hogy nem érezte jól magát.:/
2022. szept. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1 Igen, pont ez a bajom nekem is. Nyomulni meg nem akarok.


#2 Tudom gyenge kezdés, de jobbat nem tudtam kitalálni :/


#3 Azt elfelejtettem mondani, hogy a nyár közepén írtam neki, amit még csak meg se nézett...


#4 Sokat nem beszélt róla

2022. szept. 3. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!