Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért utasította vissza a lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasította vissza a lány?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam bulizni, és ott volt egy lány ismerősöm is akit régebbről ismerek". Kb. 2-3 éve beszéltünk utoljára. Gondoltam hívom táncolni, hogy beszélgessünk is egy kicsit, de visszautasította, pedig ha jól emlékszem anno bejöttem kicsit neki. Egyébként nagyon gyönyörű, jó csaj, tök jó stílussal bír, viszont én sem vagyok csúnya, sokan jóképűnek tartanak.

2022. febr. 13. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Túl lépett rajtad,már nem érdekled(/Nem akart elszakadni a társaságától,várt vkit de inkabb az elso)
2022. febr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mégsem tetszel neki, a barátaival akart lenni, kapcsolatban van, stb...
2022. febr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Számtalan oka lehet, már nem érez irántad semmit, barátja van, lehet hogy nem is tetszettél neki csak te gondoltad úgy, változott az ízlése, nem volt kedve táncolni, fáradt volt stb.
2022. febr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!