Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottunk a barátnőmmel,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a barátnőmmel, hogyan dolgozhatom fel?

Figyelt kérdés

Elég régóta együtt voltunk barátnőmmel, előttem sok exe volt, ezért féltem össze jönni vele, gondoltam én is csak egy leszek neki a sok közül, de úgy tűnt nem! Aztán jöttek a csak fiú barátok! Annyira elvarázsolták, hogy már-már 1 napig nem beszéltünk!

Legutóbb 4 napja írt egy sziát válaszoltam, semmi! Másnap semmi, tegnap éjjel azt álmodtam bevallja hogy mással van, nem szeret! Felébredtem egyből rá írtam mennyire szeretem stb! Megnézte nem válaszolt!

Ma mindenhol ki követett csak Facebookon nem! Ebből merem feltételezni hogy ő az egyik fiú baráttal össze jött! Az egyik egyébként az exe, a másik pedig 1 éve szerelmes belé! Szerintetek hagyjam és lépjek tovább, vagy írjak neki hogy ezt biztosra le tisztázzuk? És hogyan lépjek tovább ezen? Mit ajánlotok? Ti mit tettetek hogy kihevertétek? Én már nagyon hozzá szoktam hogy együtt vagyunk, és bele halok ha mással látom! Hogyan tudnám elfelejteni? Gondolkodtam az edzésen! Hogy neki állok edzeni, megyek terembe de nem tudom, valakinél az edzés segített hogy ki pihenjen ezt?


2022. szept. 5. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
4%
hát igen de nem ám a konditerembe, hanem kint futva vagy biciklizve
2022. szept. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázd le vele, hogy ennyi, hogy ne írj rá később azzal a reménnyel, hogy hátha, de ezek után fix van valaki.
2022. szept. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként ellégé gyökér a csaj hogy így intézte a dolgot. Szerintem hagyd a fenébe, ha még annyira se tisztel hogy a szemedbe mondja a dolgot. Az edzés pedig szerinten is jó ötlet. Segít levezetni a felhalmozódott feszkót. Haverom is egy szakítás után állt neki, és már 7 éve csínálja, és útólag azt mondta hogy így még meg is érte szakítani, mert ez ösztönözte a gyúrásra.
2022. szept. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lépj tovább te is, mert már ő is megtette.:/
2022. szept. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gerinctelen a csaj, engedd el, találsz jobbat
2022. szept. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az olyan lánynak akinek fiú barátai is vannak, nem értem miért kell foglalkozni az ilyen lányokkal. Soha ne legyél olyannal akinek fiú barátai is vannak!
2022. szept. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!