Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Felindulàzbol szakítottam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felindulàzbol szakítottam a baràtnőmmel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egyik szombati nap a baràtnömmel szakítottam felindulàsbol, mivel azt mondta nem teszek semmit a kapcsolatunkèrt és nem tudom.boldoggà tenni mert nem figyelek arra amit ő mond. S mikor szakítottam felindulàsbol 2 napra rà bocsànatot kèrtem, de nem akarta a kapcsolatot többet, mert azt mondta elegett bàntottam s amugyis a szülei is haragszanak ràm most nagyon. Csak ugy lessz esélyem hozzà, ha meg vàltozok s 5 hònapot kibìrok csak ugy hogy baràti szinten leszünk s 5 honap utàn ha hajlando leszek itthon hagyni apum csalàdi vàlallkozàsàt s vele el menni oda ahol egyetemezni akar. A kkor minden ujra szèp lessz.

Csak apum akkor meb hatagszik s oszt hiàba jönnék vissza apàmhoz nem fogad vissza a lakàsba s cègnélse dolgozhatok



2019. máj. 7. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondold át, hogy neked melyik fontosabb, és tégy legjobb belátásod szerint, vagy mondhatnám úgy is, hogy hallgass a szívedre. Ettől függetlenül viszont megjegyezném, hogy 5 hónap az nem kevés idő. Ennyi idő alatt rengeteg minden történhet vele is, veled is. Mi a biztosítás arra, hogy 5 hónap után is úgy fogjátok gondolni egymással, ahogyan most? Személy szerint nem mennék bele ebbe az ajánlatba így láthatatlanul, persze fontos lenne tudni, hogy mióta voltatok együtt, mennyire volt mély a kapcsolatotok. Mindenesetre tartsd a fejedben, hogy ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel.
2019. máj. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2 éves kapcsolatunk volt
2019. máj. 7. 22:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne erdekeljen a csaj. Aki a biztos munkad elhagyasat keri, pont szrik bele abba neked mi a jo
2019. máj. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj ha mar alapból azon mint a vita hogy nem nagyon torod magad a kapcsolásért akkor gondolkodj el miert id dobtam ki igazából... 2-2,5 év szokott lenni egy párkapcsolatban a vízválasztó lehet meg jobb is így.
2019. máj. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!