Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akivel egy jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel egy jó ideje együtt vagyok viszont "vicből" nem magáról küldött képet, ti mit tennétek? (story lent)

Figyelt kérdés

A lényege annyi, hogy szoktunk képeket küldeni egymásnak, és a lány velem akarja elveszteni. Azonban, legutóbb úgy küldött képet, hogy én nem kértem!

Valami alapból nem stimmelt a képpel, de jól esett hogy a barátnőm képet küldött magáról, és mivel nem kértem, ezért le is írtam neki hogy "na erre nem számítottam" + szív. Azonban bevallotta, hogy nem magáról, hanem egy transzneműről küldött képet. - meg van mi nem stimmelt - Én jelenleg elégé becsapva érzem magam. Ti mit tennétek? Arra is gondoltam, hogy hanyagolni fogom vele ezt a kép témát. Mindenesetre nagyon rosszul esett hogy a barátnőm akivel hónapok óta együtt vagyok, így tőrbe akart csalni/tőrbe csalt. (azért nem ismertem fel, hogy nem ő van a képen mert háttal volt, de alapból voltak furcsaságok, mint írtam megbánta érzem magamat) Szerintetek jogos, hogy bántva érzem magam? Ti mit tennétek?


(oké viccesen hangzik elismerem, de elég szarul esett a történet)


2022. szept. 12. 23:37
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem.. én tudtam hogy nem ő van rajta, csak az eset szarul hogy azt hazudta hogyő. De látom nagyon más a sokaknak az elképzelése egy kapcsolatról mint nekem,. vagy itt mindenki meleg
2022. szept. 13. 10:13
 12/20 anonim ***** válasza:
86%

"Nem.. én tudtam hogy nem ő van rajta, csak az eset szarul hogy azt hazudta hogyő. De látom nagyon más a sokaknak az elképzelése egy kapcsolatról mint nekem,. vagy itt mindenki meleg"

. Nem vagy egy kissé frusztrált, hogy már egyből elkezded a válaszolókat gyalázni? Eléggé zavaros a sztori.


Minimum enyhe mentális megkésettségre utal, ha valaki, akit már láttál, elküld egy képet valaki másról, és arról győzköd, hogy ő van rajta.


Én az egésznek nem tulajdonítanék sokat tekintve, hogy látszik, eléggé éretlenek vagytok még annak ellenére, hogy már a szexre készültök.

2022. szept. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%
Itt mindenki meleg csak a kerdező transzformator :-D
2022. szept. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

14 én senkit nem gyalázok. Aki nem érti a történetet, minek szól hozzá ? Arról nem én tehetek hogy "zavaros" - nem az.


Elküldött egy képet, tudtam nem ő van rajta, mert már láttam. Erre azt hazudja ő az. És beismerte hogy nem ő hanem egy transz ember van a képen.

2022. szept. 13. 11:39
 15/20 A kérdező kommentje:
15. Mindenki közül te nem érted a legjobban a lényeget.
2022. szept. 13. 11:39
 16/20 A kérdező kommentje:
14-es. Még csak azt sem írtam le hogy szexre készülők.... Valóban én vagyok a frusztrált mikor mindenki koforgatja a szavaim ? 🤷
2022. szept. 13. 11:41
 17/20 A kérdező kommentje:
12-es van egy kis gyanúm hogy itt a legtöbb embernek már meg volt.....
2022. szept. 13. 11:44
 18/20 anonim ***** válasza:
89%

"Arról nem én tehetek hogy "zavaros" - nem az."

. Szerintem zavaros, mert normális esetben nem viselkednek így emeberek, és minimum egy nagyon éretlen személyiséget feltételezek az egész mögé.

Meg szerintem eleve egy kapcsolatban nem képeket kellene küédeni egymásnak, hanem találkozni.

De ok, szerinted nem így van, szerinted teljesen normális, amit a barátnőd csinált. Csak azt nem értem, akkor miért írtad ki a kérdést.


"Még csak azt sem írtam le hogy szexre készülők...."

. Ezt írtad: "és a lány velem akarja elveszteni". Akkor ezek szerint félreértettem, és a lakáskulcsát vagy egyéb személyes holmiját szeretné elveszítei.

2022. szept. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy zagyvaság.
2022. szept. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mi a jó isten? Az egész sztori beteg.
2022. szept. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!