Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A pasim előállt azzal, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim előállt azzal, hogy transznemű. De én nem tudnék együtt lenni egy lánnyal. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Eddig semmi nem utalt erre, de pár napja elmondta, hogy úgy érzi lány. Nem tudom mit kéne csinálnom, szeretem de ez nekem sok. Azt mondta régóta így érez, és amikor nem láttam a ruháimat felvette otthon, mert abban érzi jól magát. Mint kiderült a sminkjeimet is használta. Nem történt vele semmi trauma kiskorában, 3 éve vagyunk együtt és eddig teljesen férfi ként viselkedett. Teljesen kétségbe vagyok esve.

22 L



2020. júl. 16. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Pszichológus esetleg?
2020. júl. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Az előző kérdésedben még barátnőről volt szó. Ha kamu kérdéseket írsz ki, miért nem rejted el a felhasználónevedet?

2020. júl. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
KAMUUUUUU!
2020. júl. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2020. júl. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2020. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Ilyen jó szakítós dumát se hallottam még, felveszem a repertoáromba.


Béla, 32, nő

2020. júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baj azzal, hogy ennyire unatkozol, de annyi eszed nincs, hogy a neved ne tedd ki. :D
2020. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7: na igen... :-D :-D :-D


Szerintem ő a transznemű... Hol nő, hol férfi, hol tiniként írja ki a kamu kérdéseit... :-D

2020. júl. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, későn futottál, mint Bíró Marcsa... :-DDDD


Most már mindenki tudja, hogy hányféle kamukérdést írtál ki korábban. :-D

2020. júl. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!