Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet megkülönbözteti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megkülönbözteti a szerelmet és a szeretetet és a rajongást?

Figyelt kérdés

2022. szept. 16. 12:55
 1/4 anonim válasza:
58%

Aki szerelmes az keresni fog aki szeret szintén. A szerelmet meg nem tudod miért van egyszer megérzés és nem tudom miért vagy pont abba a vki e szerlmes

De aki rajong az csak érdekből keres, és van veled, mert nem ér irántad semmit.

2022. szept. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig lehet, de nem is mindig kell.


Valaki iránt érzel valamilyen vonzalmat? Az tök jó. Ő is érez irántad? Az még jobb. Egyszerűen csak beszéljétek meg, ki mit vár el a kapcsolattól. Alkalmanként együtt csinálnátok valamilyen programot, vagy hosszú távon szeretnétek majd egymáshoz közel vagy akár együtt lakni? Plátói kapcsolatban szeretnétek lenni, vagy szeretnétek romantikus tevékenységeket is, randizás, Valentin-napozás, évfordulózás stb.? Van-e igényetek valamilyen fizikai kontaktusra, ha igen, akkor azon belül is mire, pl. kézen fogva sétálás, egymáshoz bújás, puszi, csók, szexuális tevékenységek stb.? Mik a szeretetnyelveitek, hogyan szeretitek kifejezni a szeretetet, és hogyan szeretnétek, hogy a másik kifejezze? Ha ezekről a témákról tudtok beszélgetni és meg tudtok egyezni úgy, hogy mindketten jól érezzétek magatokat a kapcsolatotokban, akkor gyakorlatilag mindegy, milyen fajta vonzalmat éreztek egymás iránt. És persze az is fontos, hogy ezek a dolgok változhatnak, pl. én voltam már olyan kapcsolatban, ahol először csak közös lógásokat tervezgettünk, de idővel ez bennem átalakult és szerettem volna együtt is élni az illetővel, és ezt ilyenkor célszerű jelezni, hogy ki tudjátok együtt találni, hogyan tovább.

2022. szept. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
A rajongás az, mikor külsőre tetszik valaki, de a személyiségét nem igazán ismered, azaz olyan, mint a tetszés. A szeretet az, amit több ember iránt is érzel, a szerelem meg csak egy ember iránt alakul ki.
2022. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Bizonyos korban ugyan az..
2022. szept. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!