Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, bennetek hogy alakul ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, bennetek hogy alakul ki a szerelem érzése?

Figyelt kérdés

2022. szept. 16. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Kb ugyanúgy, mint a lányoknál:

Megtetszik egy lány, elkezdünk vele beszélgetni, megismerni, találkozgatni vele, és úgy.

2022. szept. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Legtobbszor a keddvesseg amit egy lany tud adni azt erzi a fiu.
2022. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Sehogy, hálistennek immunis vagyok rá
2022. szept. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Találkozásokkor még semmit nem sejtettem, majd mikor hazamentem éreztem valami fura érzést, hogy jó volt vele és nem tudom kiverni a fejemből a személyét
2022. szept. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetünk meg minden, utana kialakul egy hiányérzet. Aztán rá jövünk hogy ő hianyzik
2022. szept. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez úgy megy, hogy ráhangolódom, kvázi "elveszek" benne, megszűnik az "én" és marad helyette az "ő". Ez olyan szintig fajulhat, hogy voltaképp nem tudok már magammal foglalkozni, csak vele. Persze ez én vagyok, és szerintem az én esetemben ez nem túl egészséges.
2022. okt. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!