Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi háromszögbe kerültem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszögbe kerültem. Mit tegyek hogy senkit ne veszítsek el?

Figyelt kérdés

Szóval, az van, hogy elég régóta bejön már nekem egy lány, akivel barátok is vagyunk amúgy már lassan 3 éve. Nagyon kedvelem őt, már szerelmes is vagyok belé. Van azonban egy bonyodalom.


Mielőtt kezdeményezhettem volna anno a lány összejött a legjobb haverommal. Ők osztálytársak szóval ismerték egymást régebb óta. Másfél évig jártak én ez alatt csendben imádtam a lányt ebben az elcseszett 3as barátságban. Nem olyan rég azonban valami megváltozott mert a lány is kezdett érezni irántam valamit amit ki is mutatott mikor néha kettesben voltunk és el is mondott ezért szakítottak is. A szakítás júniusban volt.


Mielőtt megköveztek nem volt megcsalás. Nem csókoltam meg, nem kezdemenyeztem, még csak el sem mondtam neki amíg ő nem közelített. Mióta szakítottak sokat lógunk együtt ketten is külön és néha csókolóztunk de ez mind titok a haverom előtt és nem akarom így folytatni. Seggfejnek érzem magam, amiért nem mondok igazat neki ráadásul az exével kavarok akibe szerelmes is vagyok tehát nem csak játék.


El akarom mondani a haveromnak és megkérdezni tőle hogy elfogadná e a kapcsolatunkat, hogy én és a lány boldogok legyünk de félek nagyon berágna mivel ő nincs még teljesen túl rajta.


Mit tegyek? Hogy mondjam el? Vagy várjak még és titkoljam? Félek megszakad a barátságunk ha elmondom, de szakítani sem akarok a lánnyal mert tényleg nagyon szeretem, már régebb óta is mint haverom. Mit tanácsoltok?


Én 17/f havrom 16/f a lány szintén 16



2022. szept. 23. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Alapjáraton gàz ha a lány szakítás után ráhajt az exe legjobb haverjára. Ha 3 évig nem tett semmit az érdekében hogy legyen közetetek valami barátságon kívűl, akkor sajnálom barátom de te egy, síró fal lettél. Nem azért kezdett ki veled mert annyira jó csávó vagy, vagy érez valamit, hanem hogy elfejetse a te legjobb haverodat. Különben se dobd el magadtól a haverodat egy làny miatt. ( lányként mondomxd) azért remélem sikerül választanod, és ésszerű megoldást találnod, bár úgyis a szívedre fogsz hallgatni, és nem az eszedre.
2022. szept. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy tipikusan olyan elcseszett helyzet ahol nem sok jó megoldást tudok javasolni. Egyik haveromnak volt egy barátnője akivel nagyon jóba voltam, több dolgot mondott el nekem mint a haveromnak akivel együtt volt. Sokáig voltak együtt amúgy. A lány egy kincs volt, nem sok hozzá hasonlót ismerek sőt... Haverom elcseszte, meg is csalta meg minden (amiről tudtam de nem mondtam vissza mert nem akartam kib4szni vele) lényeg az hogy szakítottak, és mikor beszéltem a lánnyal mondta hogy rengetegszer szex közbe is rám gondolt a barátja helyett meg minden. Marha nagy volt a kisértés de mindketten ugyan azon a véleményen voltunk, hogy ne legyen köztünk semmi puszta becsületből. Egyébként a haverom féltékeny is volt mindíg rám, meg emlegette is a csajnak hogy biztos velem lenne együtt ha nem vele lenne.

Nem érdemelte meg a lányt, de mivel vele is jóba voltam és senkit nem szúrok hátba eszem ágában sem volt bármibe bele bonyolódni a csajjal.

Ez tipikusan az a helyzet volt ahol tökre összepasszoltunk volna a barátnőjével, de puszta tiszteletből nem csináltunk egymással semmit mert beláttuk hogy ez egy sz4r helyzet.

Most sem tennék másképp amúgy, de ha én mennék szét a barátnőmmel nem zavarna ha valamelyik haverom összejönne vele (kivéve egyik exemet ,azért ölni tudnék és én rontottam el) egyedül azért rossz a helyzet, mert ha nem akarja látni az exét akkor mindíg válogatni kell hogy most akkor melyikkel találkozol mert nem bírják már egymást. Vagy hasonló helyzetek. Amúgy sok jóra nem vezet de ha tényleg társra leltetek egymásban nem akarlak lebeszélni se, döntsd el magadban.

2022. szept. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek...

Meg csak 17 éves vagy, ő meg 16. Ha osszejottok nem biztos hogy évekig együtt maradtok.

Mindegy, hogy a haverod exe vagy se.

Elhiszem, hogy szerelmes vagy, de ne haragudj általában a tini szerelem nem tart ki a végsőkig.

Gondolkozz el rajta, hogy megeri-e felrugni a barátságot, mint a haveroddal mint a lánnyal.

Nem állítom hogy nem lenne jó nektek együtt, mert nem tudom.

Viszont legtöbbször e fajta szerelem a tiltott gyümölcs forgatókönyv szerint működik.

Sokkal intenzívebbé teszi az érzéseid, de ha megkapod amit szeretnél, vagyis a lányt, viszont a barátod elveszitened szinte biztos vagyok benne hogy egy idő után problémákat szülne.

Én is lány vagyok és szerintem sem éri meg egyáltalán felrugni a barátságot egyikkel se egy olyan szerelem miatt ami több mint valószínű hogy az elejétől fogva halálra van ítélve.

Szerintem a barátság ezerszer többet ér mint a szerelem, főleg ha nincs jövője az utóbbinak...

2022. szept. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!