Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom kiverni őt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom kiverni őt a fejemből?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon szimpatikus, párszor már találkoztunk. Csak sajnos jó lenne elfeljteni őt, mert már foglalt. Próbáltam mindent, hogy elfelejtsem, kerültem, nem beszéltem vele. Sőt még azt is megpróbáltam, hogy kamuztam neki. Egyszerűen annyira bűntudatom van, amiért egy foglalt pasi tetszik.

2022. okt. 10. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Keress mást! (vagy idővel elmúlik)

Szia egy szingli férfi ;)

2022. okt. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha eszedbe jut, azonnal gondolj valami másra (másnapi felelésre, másnapi munkára a munkahelyeden, mit kellene csinálnod a hétvégén, mit veszel és kiknek karácsonyi ajándékként...).

Idővel elmúlik, de ne tápláld magadban a vonzalmat iránta, mert ekkor nehezen megy.

2022. okt. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj másra gondolni, esetleg mással ismerkedni. Idővel jobb lesz.
2022. okt. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14%
Egy "véletlen" küldött melltartós kép szerintem meglágyítaná a szívét. Tudod hogy van ez, csak addig foglalt valaki, amíg nincs a környékén a párja.
2022. okt. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Lepontozhattok, de a sötét oldalt is képviselnie kell valakinek. Ördög ügyvédje, vágjátok.
2022. okt. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!