Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mièrt vagyok ilyen ember,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt vagyok ilyen ember, hogy képtelen vagyok elengedni a múltat?

Figyelt kérdés

Volt egy kalandom, lassan fèl èvvel ezelőtt..A srác, se szó, se beszéd tűnt el. Majd a megkeresèsemre elèg àtlàtszó szöveggel felelt, ami elèggè lekoptatós dumának tűnt.Vègül èn mondtam ki, hogy legyen vége, ő egyértelműen nem mondta azt, hogy nem akar velem lenni, de persze tudom, meg mindenki azt mondta, hogy ez azt jelenti, ès az is, nyilván, hogy azóta sem keresett. De valahogy mèg mindig nem tudtam elfogadni, folyton az okokat keresem, mièrt alakulhatott így. Magyarázatokat gyártok, hogy ő egy makacs ember, aki nem akart engedni bizonyos dolgokból (azt hitte, èn komoly kapcsolatot akarok, ès az neki nem fért volna bele az èletèbe) ès önèrzetes is volt, nagyon (ez mondjuk biztos) ès megbàntottam azzal, hogy legyen vége a dolognak, de ezt a rèszèt nyilván csak bemagyaràzom magamnak, de mègis, úgy érzem, tőle szeretnèm hallani a magyarázatot, mert addig nem bírom lezàrni.Viszont, nem akarok komplett idiótànak sem tűnni, aki nem ért a szóból, meg megalàzkodni sem, ugyanakkor meg arra gondolok, hogy mièrt ne tenném fèlre az egómat, ès ez "jàr nekem"-úgymond, mert ő volt az első fiú az èletemben, akit szerettem.

Köszi, előre is.


2022. okt. 22. 01:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Túlbonyolítod a dolgot.

Nem hitt ő semmit. A részéről kihúnyt az rdeklődés, ezért elmaradt. Nem kellett volna erőltetni a kapcsolatfelvételt.

Persze gyáva módon nem ült le veled, hogy megindokolja, hogy részéről nem működik.


Ne gyötörd magad vele, nem benned van a hiba. A szakításnak is megvan a kultúrája, neki van még mit tanulnia.


Fordítva is elő fog fordulni, hogy benned hűl ki akár váratlanul az érdeklődés a másik iránt.

Ezt nem lehet irányítani, vagy van, vagy nincs.


Kutya bánja! értelmes, helyes vagy, az élet megy tovább.

2022. okt. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

1# vagyok

Próbálj ki egy gyakorlatot. Nyilván sok jóképű, helyes, csinos fiatalemberrel találkozol,. Válassz ki egyet-egyet, külsőben nem találsz hibát, értelmesek, elnézegeted őket, és nem érzel vonzódást.


Ő tehet róla? Te tehetsz róla? Egyikőtök sem.


Ne várj magyarázatot, mert nincs.

Az eljárás volt bunkó. Az is csak az ő részéről.

2022. okt. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves tőled. Azóta voltam a másik oldalon, így persze megértem, hogy van ilyen. Csak ez azért tartott egy ideig (2,5 hónap, általában ő kereste a társaságomat), azt nem hinném, hogy vonzódás nem volt a részéről. Csak amikor előálltam azzal, hogy több időt szeretnék vele tölteni, ez történt, és az zavar a leginkább, hogy azzal az álságos szöveggel zárta le, amikor arról beszéltünk, hogy ki mit sajnál, hogy ő azt, hogy nem adhatja meg nekem azt, amit szeretnék, és érdemelnék. Amikor utoljára itt volt, és előálltam ezekkel a dolgokkal, hogy többet szeretnék találkozni, nem mondott semmit, gyakorlatilag csak helyeselt, de az elköszönésnél, mintha éreztetni akarta volna velem, hogy valami nem oké, de akkor sem mondott semmit. Nem értem, miért nem mondta meg, hogy ő nem szeretne tőlem komolyabbat, miért fogta az életkörülményeire, vagy csak ennyire idiótán kommunkálta volna le a dolgokat, és valójában nem is akart volna véget vetni ennek? Nem tudom, ha megbánta volna, nyilván keresett volna, csak mi van, ha azt hiszi, hogy nekem nem elég, amit ő adni tudna nekem...
2022. okt. 22. 01:50
 4/14 anonim ***** válasza:
Az érdekelne amúgy, hogy éves emberekről írsz? Mármint ti hány évesek vagytok?
2022. okt. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Most ez valami egyszeri kaland volt es utana meg beszeltetek, vagy egyutt is voltatok ket es fel honapig?
2022. okt. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ő 26, èn 30.

Viszonylag ritkán találkoztunk, szex volt, meg sok beszèlgetès, kevés közös programmal. Igazából, nem mondtuk ki, hogy mi is ez..

2022. okt. 22. 02:39
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem. 30 vagy és tini kapcsolatokba írod. 15 éve volt a kapcsolat vagy mi is a helyzet?

Gyanús, hogy itt nem ez a fő gond...

2022. okt. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem vagy tini!
2022. okt. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát, kis idő kell néha, hogy az ember túl legyen egy otthagyáson. De tényleg felesleges ezen agyalnod. Szervezz sok új élményt magadnak, azokra, az új emberekre figyelj. Ezt meg nem lehet megúszni, néha így alakul. Nem bántásból írom, de kicsit erőszakosnak tűnt, ahogy írtad, hogy mentél utána, meg hogy ő a makacs ember. Kicsit mintha nem partnerként tekintenél rá, hanem úgy, hogy neki a te akaratodhoz kellett volna alkalmazkodni. Ha valóban így volt, akkor ezt a birtoklási igényedet ő is érzékelhette, ez őt is zavarhatta. De csak tipp. 49f
2022. okt. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
3# ha nem mondta meg az őszintét annak lehet több oka, de kb. mindegy. Néha az ember ne mis tudja megfogalmazni, néha meg azért keres alibiket, mert nem akar megbántani. 9# voltam.
2022. okt. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!