Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen érzés egy szűz lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés egy szűz lányt elengedni, úgy hogy tudtad, hogy te lehettél volna neki az első, de elengedted? (aki szerettet is) Nem bánja meg ezt az ember visszagondolva?

Figyelt kérdés
lány,szűz,bánat

2018. aug. 17. 12:47
 1/6 bit123bit ***** válasza:
48%
Nincs jelentősége.. Ez csak egy ilyen felkapott gondolkozás mód, hogy ha szűz a lány akkor az több mint szex.. Én azt mondom hogy ha kicsit másképp állsz ehhez hozzá akkor nem fogod megbánni..
2018. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Volt, kicsit bánom de már elfogadtam hogy hülye voltam
2018. aug. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Velem is volt ilyen és nagyon bánom. Nemcsak azért, mert szűz volt, hanem mert nagyon is hozzám illő lány volt és nem bántam vele úgy ahogy megérdemelte volna.

Csak azt tudom felhozni mentségemre, hogy akkoriban egészségügyi gondjaim voltak.

2018. aug. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
Én örülök h elengedtem mert csak a pénzre ment, annyit meg nem ért h én legyek az első
2018. aug. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Velem előfordult, de később visszatért, s így mégizgalmasabb volt vele.
2018. aug. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit keres a kulcsszavak között a "tanár"?
2018. aug. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!