Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen(ek), csak féltéken...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen(ek), csak féltékeny(ek)?

Figyelt kérdés
A "megnembaratom" es koztem (azaz meg nem vagyunk egyutt rendesen) 3 ev van es a legjobb baratnom egyszeruen keptelen orulni a boldogsagomnak. Rajta kivul meg egy ket embernek mondtam ezt de azok nagyjabol elfogadtak. De neki nem tudom mi a baja. Kezdjuk ott hogy szerintem teljeseb normalis a 3 ev korkulonbseg, de o allandoan azt hajtogatja hogy szakitani fogunk, minek keztunk ki egymassal, csak azt a dolgot akarja tolem (amit egyebkent nem is engednek neki max honapok/evek mulva mert mindketten komolyan gondoljuk es ezt le is szogeztuk az elejen) nem gondolja komolyan a fiu, es ehhez hasonlok mikozben nevetgel. Lehet az a baja hogy neki sose volt rendes baratja mert aki szerette ot azt dobta es csak toxic fiukkal kezd ki akikkel normalisan meg csak beszelni se lehet. Es meg o mond nekem ilyeneket mert ez eletem elso komolyabb kapcsolata. Szerintetek? (egyebkent minden masban jol kijovunk es en mindig tamogattam a kapcsolataba o dontott igy en sose tennek ilyet vele)

2022. okt. 24. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak irigy, ennyi az egész.
2022. okt. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak irigykedik.

Nem a kortól függ az hogy kihasználsz e valakit vagy nem. 40 évesen is ki tudsz használni valakit meg 16 évesen is hogyha olyan a személyiséged.

Azzal villogni részéről hogy neki már volt a kapcsolatai neked meg ez az első komoly meg megint csak hiteltelen hiszen a kapcsolat minősége számít nem pedig a mennyisége.

2022. okt. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja,mert irigy!
2022. okt. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!