Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lépjek vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek vagy ne?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársam már hetek óta feltűnően kedves velem. Amikor viszont leírtam neki az egyik legnagyobb titkomat( családi problémát, amiatt pszihológushoz járok) leírtam neki, akkor írt rá egy like-ot, és megmutatta két barátjánk,( amint megláttam,hogy megmutatja nekik egyből töröltem az üzenetet) pedig leírtam neki, hogy ne mutassa meg senkinek. Utána nem tudtunk beszélni mivel tavaszi szünetben letiltottam mert ha akar velem beszélni akkor inkább élőben beszéljünk mint messengeren.

Miután visszamentünk aznap szólt, hogy beszéljünk négy szem közt, és megkérdezte, hogy amit küldte az nem-e egy vírus. Én viszont azt mondtam neki, hogy nem. Erre megkérdezte, hogy tényleg az megy-e itthon amit írtam, mondtam, hogy igen erre azt mondta,hogy ha szeretnék róla beszélni akkor nyugodtan szóljak neki. Az óta egyszer odajött és az egész szünetet végigbeszélgettük.

Ma viszont amikor beszélgettem a barátnőmmel és szóbahoztunk egy fiút ( könyvbeli karakter ) akit Rajmundnak hívnak akkor hallottam, hogy az osztálytársam arról beszélget az egyik baratjával, hogy ki az a Rajmund.

Nekem ez a fiú eléggé bejön, de nem tudom, hogy csak barátkozni akar vagy tetszem-e neki.

Remélem jól meg tudtam fogalmazni a kérdést, az

értelmes válaszokat előre is köszönöm:)



#szerelem #honnan tudjam, hogy szeret? #vajon féltékeny?
2022. ápr. 26. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Cuki vagy...viszont szart sem értettem a kérdésből szerintem :d
2022. ápr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért az, hogy kiad egy ilyen üzenetet másnak az nem túl jó tulajdonság. Hány évesek vagytok?

Szerintem először ismerd meg jobban, barátkozzatok és ha úgy látod akkor léphetsz valamit.

2022. ápr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lassan kicsit, közeledhetsz felé, és kéőbb ki fog derülni hogy mi a helyzet pontosan. Szurkolok!
2022. ápr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Max 14. Legalábbis remélem. Ugyanis családi problémákat gondokat nem adunk illetéktelen kezekbe, mert baromira vissza élhetnek vele. Mint ez a srác, ha szétküldi a fotóidat. Akkor aztán nézheted magad egy ezer fős iskolában, mint pletyka tárgya.

Nem, nem számít, hogy “ajjj, de már hetek óta beszélünk meg tökre tetszik”. Pisisek vagytok, baromira nem kellene ilyeneket megosztani, max felnőttekkel.

2022. ápr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-esnek igaza van. 1x nyíltál meg és már visszaélt vele, mutogatta másoknak a gondjaidat. A "ki az a Rajmund" szövegelés is olyan stílust éreztet, mint aki telibe lesz-rná az egészet és csak röhögne rajtad.


Google-lel megkereshető ha annyira akarná, helyette megint pletykált tovább, kiadta miről beszéltetek.


A helyedben nagyon messzire elkerülném ezt a gyereket, illetve a jövőben jobban gondold meg kikkel osztasz meg ilyeneket.

2022. ápr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!