Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esélyem ennél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem ennél a lánynál?

Figyelt kérdés
A közös érdeklődéssel nincs gond, nagyon sok közös támánk van, egyetemre is ugyanarra a szakra akarunk menni. A gond az hogy én inkább megfontolt, csendes és racionális vagyok, ő pedig érzelmes, heves és temperamentumos. Sokat beszélünk a suliban és messengeren is, de nem tudom hogy ez baj lehet e.

2022. okt. 27. 15:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Hivatalos randira meg nem hívtam, de a lyukasóráinkban gyakran vagyunk együtt, meg ma suli után bent naradtunk tovább, hogy beszélgessünk.
2022. okt. 27. 15:37
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az ellentétek vonzása is.

Neked kell érezni, hogy hosszabb távon tudsz e tolerálni egy ilyen személyiséget, vagy idegesítene. Hiába a vonzódás, légy őszinte önmagadhoz.

2022. okt. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Hat mar eszre kellett vna venned ha akar vmit
2022. okt. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi pont ilyenek vagyunk a barátommal,én vagyok a heves, temperamentumos természetű,ő viszont sokkal higgadtabb,nyugodtabb,megfontoltabb nálam. Jól kiegészítjük egymást, illetve jó hatással van rám, úgymond visszafog(nem rossz értelemben),és nagyon jó hatással van rám.
2022. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem tartom idegesítőnek hogy ilyen, sőt igazából nagyon szimpatikus
2022. okt. 27. 22:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen nálunk is ez van,a párom imádja hogy ilyen "bolond" vagyok😅 4-es voltam.
2022. okt. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is ez tetszik, hogy olyan laza és örült és lázadó. Amúgy nem hiszem hogy unalmasank tartana, mert amúgy meg nem vagyok otthon ülő típus, mindketten szeretünk koncertekre, fesztiválokra, múzeumba, színházba járni.
2022. okt. 27. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!