Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha nem bírom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem bírom elfelejteni?

Figyelt kérdés
A családi vállalkozásnak volt egy alkalmazottja, 19 éves, nagyon helyes fiú, de ki lett rúgva bizonyos okok miatt. Volt vele egy pár beszélgetésem, mindig mosolygott rám, és tök cuki volt. És az is kiderült,(egyik munkással jóba vagyok) hogy, amikor ott vagyok, és lát csak rám gondol. (Úgy volt, hogy elmondták neki a feladatot, utána azt se nagyon tudta, hogy hol van. Akivel jóban vagyok megkérdezte, hogy mi van vele, és hát az, amit előbb említettem. Nagyon rendes, aranyos volt utána ugye egy ideje nem láttam egyáltalán. Utána 1-2 hétig sokat gondoltam rá, de elfogadtam, hogy ez van. Azóta kétszer is láttam, az egyik tegnap volt, beszélgettünk megint, és most megint ott vagyok, hogy csak rá gondolok. Szoktam látni néha-néha, hogy véletlen pont az utcánkban szokott kocsikázni...stb. Egyszerűen így nem tudom magam túltenni rajta, és szerintem, ha a szüleimnek nem lenne beleszólása lenne köztünk több is. (Nem azért lett kirúgva, amilyen ember, csak még nagyon fiatal, érti, aki érti :D)

2022. jún. 24. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2022. jún. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagyis te. A fiú 19, de túl fiatal bizonyos munkához
2022. jún. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én 16, a fiú lakatos munkát végez
2022. jún. 24. 23:19
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Mit csináljak, ha nem bírom elfelejteni?"


Ha olyan a szüleiddel a viszonyod, kérdezd meg őket, "kérd az áldásukat" rátok, aztán legyel bátor, találkozz ezzel a fiúval

2022. jún. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!