Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » *Helló *Tegnap ment haza...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

*Helló *Tegnap ment haza barátom és nagyon hiányzik,próbáltam el terelni a figyelmemet családdal leni vagy filmet nézni folyamatosan amerre nézek ő jut eszembe. *Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
2021. máj. 31. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
tini szekció máshol van
2021. máj. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
87%

A felnőtt párkapcsolatok rovatban vagy, kislányom.


Eltévesztetted a rovatot.

2021. máj. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Menj el fuss egy kőrt, hátha elfáradsz, és lehiggadsz. Tényleg nevetséges!
2021. máj. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Tanulmányozd csodás anyanyelvünk helyesírási szabályainak alapjait. Nem árthat, és láthatóan sok újdonsággal fog szolgálni számodra. Sok sikert!
2021. jún. 1. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
erre nem nagyon tudom milyen tanácsot vársz. gondolom most először vagy szerelmes talán vagy fiatal vagy és nem tudod kezelni még az érzelmeket. nekem anno segített hogy egyedül zenét hallgattam, megbeszéltem barátaimmal. nem lefoglalni kell magad szerintem hanem feldolgozni.
2021. jún. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Tegnap ment haza barátom és nagyon hiányzik"


Ennyi a kerdes.


Hat erre azt tudom mondani, hogy esetleg irjal ra neten, biztos jol fog esni neki is (ha tenyleg oda van erted), hogy hianyzik neked.


Amugy meg idovel lehet mar te fogsz orulni, hogy nincs annyit a kozeledben.

2021. jún. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Írj neki, beszélj vele.

Más módszer nem nagyon van.

2021. jún. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!