Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiú majdnem egy napig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú majdnem egy napig nem nézi meg az üzenetemet Messengeren, pedig sokat elérhető, akkor biztos nem jelentek neki semmit?

Figyelt kérdés
Miközben pedig udvarol nekem

2022. nov. 13. 13:28
1 2
 1/16 anonim válasza:
85%
Igen.
2022. nov. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez nem ennyire egyszerű. Nekem is van, hogy ír egy lány, akinek udvarolok, de épp valamiben nagyon benne vagyok, és nem akarom elkapkodni a választ, így egy pár óra múlva, amikor szabad leszek, akkor írok vissza.

Megeshet, hogy lemerül a telefon, rengeteg a dolog, az embernek van magánélete, illetve az is megeshet, hogy nem akar tapadósnak tűnni, aki csak a válaszodra vár, így szándékosan nem ír vissza rögtön.

Nem érdemes ebből bármi következtetést levonni. Amíg udvarol neked, bókol, szeretne találkozni, addig nincs semmi gáz. Esetleg említsd meg neki, hogy örülnél, ha gyakrabban válaszolna.

2022. nov. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Én is csinálok ilyet, személy szerint azért mert lelki problémáim vannak, és sokszor nincs erőm még a kedvenc embereimhez se. De lehet ezer meg egy oka, a legjobb ha megkérdezed, ha ennyire zavar.
2022. nov. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
ha sokszor csinálja, akkor tuti nem vagy annyira fontos neki
2022. nov. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Valószínüleg nem érdekled annyira.
2022. nov. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Velem mindig ezt csinàljàk a nők. Ezt sosem jelent jót. A legutóbbi esetben az volt hogy miutàn párszor eljátszotta hogy napokig nem válaszolt még meg sem nézte akkor leirtam neki hogy bocs de én màr felnőtt vagyok annyira hogy efféle játékokban részt vegyek.. Na érdekes erre màr jött 5 percen belül a vàlasz ,hogy akkor szia.. Szóval ez azt jelenti h baromira nem érdekled és màr szabadulna tőled csak fél kimondani
2022. dec. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem nézi meg, mert nem akar válaszolni. Felejtsd el. Gondolj bele, ha mégis összejöttök, később is ugyanezt fogja veled csinálni.
2022. dec. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Gyerekek, ne legyetek már ennyire pesszimisták. Kettes is leírta hogy mi van ha dolga van? Bár a kérdésből nem derül ki, de lehet éppen dolgozik, és nem egy gyors fél mondattal akar elintézni, hanem megvárja amíg végez, mikor elnyugszik végre, és utána válaszol. Ahány ember annyi szokás. Amúgy meg kérdező, azt ne felejtsd el hogy a messenger egy szar. Barátnőm is mondta nekem hogy elég gyakran, miután elköszöntem tőle, folyamatosan azt jelzi neki hogy elérhető vagyok. Pedig estére mindig kikapcsolom a mobilnetem. Nekem meg állandóan azt mutatja hogy megnézte az üzeneteim, pedig mégcsak értesítést se kap róla. Erre semmit nem lehet alapozni.
2022. dec. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
#8 2 napig rà sem néz az üzenetre ùgy hogy az emberek 99%-nak ott a kezükben a telefon àllandóan, na persze.. ja igen pont ő az az 1% 😂😂
2022. dec. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

"majdnem egy napig"

Látom megy a szövegértés.

2022. dec. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!