Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki hogy szeretem??,

Figyelt kérdés
1 hónapja ismerkedem egy lánnyal a discordon de nagyon félős vagyok és nem merem neki elmondani hogy érzek szerintem neki más tetszik egy dracula nevű fiú pedig én sokkal viccesebb vagyok és moderátor is voltam. Attól félek lecsapja a kezemről a másik fiú, hogy tudnám csellel manipulálni úgy hogy engem szeressen? arra gondoltam belépek a másik sráchoz hasonló néven és lejáratom őt ez működhet?

2022. nov. 18. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
32%

"Hogyan mondjam meg neki hogy szeretem?"

- Sehogy. 1 hónap beszélgetés nem szerelem. Még csak meg se ismerted ennyi idő alatt.

"pedig én sokkal viccesebb vagyok és moderátor is voltam"

- A humor nem minden. Ha ennyi az össz személyiséged, az gond. Ezt a moderátor dolgot meg nem is értem. Most ettől menő vagy? Vagy ezek a 14 év körüli lányok erre nedvesednek?

"Attól félek lecsapja a kezemről a másik fiú, hogy tudnám csellel manipulálni úgy hogy engem szeressen?"

- Lecsapja a kezedről? Nem a tulajdonod a lány, kb közöd sincs hozzá. És nem egy tárgy amivel dicsekedni kéne, hogy megvan. Arról nem is beszélve, hogy ha manipulációval akarsz a lány közelébe férkőzni, rég elb@sztad. Ezek alapján szegény lányt inkább óva inteném tőled.

"arra gondoltam belépek a másik sráchoz hasonló néven és lejáratom őt ez működhet?"

- Ha viccet akarsz csinálni magadból, hajrá. Aztán egyszer talán felnősz te is.

2022. nov. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
24%

sziaa velem is pont ez volt. És igazábol van is mert azt hittem el múlik, denem.. Mivel a másik oldalrol élem meg így a saját tapasztalataimból merítkezve hiteles tanácsot tudok szolgálni. A lényeg hogy: én szerintem ha már ennyit kibirt és nem monta hogy takarodj akkor ez 1 jel.

Valószinű hogy szeret még úgy is ha már 1 nagy 0 vagy, és továbbra is menő vagy a szemében és, lehet hogy minden este arra gondol hogy kézen fogva kavicsokat szedtek miközbe citatum.hus igaz szerelem idézeteket sustorogtok egymás fülébe egy végeláthatatlan selymes füvü réten bodros bárányfelhőkkel cakkozott calabriakék egek alatt. De az se baj ha a blaha aluljáróba, csak a lényeg neki hogy örökre együtt. Ez az én szerény véleményem szerintem, lepontozást privit nem kérek!! 14,5/L

2022. nov. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta összejöttem vele de szakítottunk. Most egy trenbi vagy trenbolon nevű 24 éves öreg discordossal szokott beszélgetni nagyon féltékeny vagyok hogy tudnám elérni hogy ne találkozzanak? A tag gyúr lehet az a megoldás hogy elterjesztem hogy szteroidozik és impotens?
2023. aug. 2. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!