Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy nyissak egy fiu felé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyissak egy fiu felé?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályból és tetszik nekem. 9.-es vagyok amugy. Nagyon ritkán beszelunk és nincs is nagyon közös tema szóval nem tudom hogy nyissak felé. Van egy lány aki eleg joba van vele és pár baratom mondja hogy ők csak baratok de én mindig felek higy mivan ha tobb Van kozottuk. Odamenni se nagyon tudok hozzá mivel nem tudnek neki mit mondani. Ha lát akkor mindig koszon meg mosolyog. És az a ritka alkalom amikor beszelunk akkor is szokott nevetni stb. Valaki valami tipp hogyan legyek joba vele, hogyan nyissak felé?

#fiú #tetszik #hogy nyissak fele
2022. dec. 19. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Kezdeményező szerepet neked kell próbálni
2022. dec. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Igazából bármilyen iskolai feladat kapcsán nyithat felé
2022. dec. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én odamennék, beszorítanám a sarokba, közölném vele, hogy kussolsz vagy meghalsz, letérdelnék és jól leszo...
2022. dec. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Kérd el a leckét, mondd, hogy nem írtál le valamit, kérd el a füzetét.

Ha valamelyik órán történik vmi, amit amúgy kidumalnatok másokkal is (pl hülyeséget mond a tanár, kiesik vki a padból, stb), óra után fordulj felé, hozd szóba. (Mintha egy barátnődnek mondanád, csak lazán). Ő is reagálni fog, meglátod.

Legyen olyan, mintha csak véletlenül szólítanád meg őt, igazából bárki lehetne a helyében. Akkor nem feltűnő és nem ciki. (Csak te érzed annak 🙂, de ez mindenkivel igy van)

2023. jan. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem írd meg neki, hogy szívesen leszopnálak, akkor egyből kattanni fog rád és ha az illető nem meleg, akkor még veled is lesz egy időn át...

Szép dolog a szerelem.. Hmm...

Ui: Bocs, ha bunkó voltam, de ez az igazság, a férfiaknak csak ez számít...

Vagy csak nekem ? :)

2023. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én mondjuk szívesen lennék egy olyan lánnyal, aki kedvezményezni akar velem.

Pláne, ha szeretetből és gondoskodást tud nyújtani nekem, akkor én is viszonzom...

Nincs annál szebb dolog a Világon, ha két ember úgy szeretik egymást, hogy elválaszthatattlanok.... Akkor jó úgy élni... ÉÉÉSsss Mosoly! :)

2023. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!