Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne csinálnom ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom ebben a szituációban? Engedjem el?

Figyelt kérdés
Van egy csaj a sulimban, egyszer kétszer váltottunk pár mondatot, és már akkor is bejött valamennyire. Úgy döntöttem, hogy összeszedem a bátorságom, és elkérem az Instagramját. Ez nem úgy alakult ahogy terveztem, Őt sajnos nem sikerült leszólítanom (azt nem részletezem miért, bonyolult story). Viszont a barátnőjével leálltam beszélgetni, és megkérdeztem, hogy meg tudná-e adni. Végül abban egyeztünk meg, hogy megadom Én az enyémet és Ő továbbítja neki. Még aznap délután Ő is, meg a barátnője is végignézett az Instagram profilomon (véletlen volt kint egy storym, és megláttam a megtekintések között), de azóta semmi, csend. Én még akkor vettem egy mély levegőt és bekövettem, de semmi reakció. Kéne további kezdeményező lépéseket tennem, vagy szerintetek ez egy elég egyértelmű nem? Tolakodó sem szeretnék lenni.

2022. dec. 24. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Élőben szólítsd le. Ha akarna valamit mondjuk már lépett volna feléd
2022. dec. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

"Őt sajnos nem sikerült leszólítanom"


Hát tényleg rohadt bonyolult kinyögni, hogy szia Éva.

2022. dec. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2-es


A pszichiátriailag diagnosztizált szociális szorongásommal (az egyéb fizikai akadályozó tényezőkről nem beszélve) tényleg rohadt bonyolult, köszönöm szépen a kérdést. De egyébként mostmár kurvára mindegy, nem? Már megtörtént. De azért sikerült belémkötnöd, remélem örülsz a fejednek.

2022. dec. 24. 10:54
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Egy instagram követés nem jelent semmit. Egy privát üzenet már többet jelenthet, úgyhogy én ebbe az irányba haladnék tovább.
2022. dec. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Élőben próbálj meg vele beszélgtni
2022. dec. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!