Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mit jelent ez a szituáció?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit jelent ez a szituáció?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel jó kapcsolatban állok. Kedveljük egymást, ez egyértelmű. Akár több is lehet...

És viccelődünk is egymással.


Ám egyszer, amikor nem volt más szabad hely, hanem csak mellettem, odainvitáltam. De nemet mondott, és nem ült oda. Nem magyarázta meg. Hanem inkább állt arrébb :)

Mit jelentsen ez?



2022. márc. 7. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsit félénk/visszahúzódóbb, akkor ez normális reakció. Picit oldódnia kell.
2022. márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Normális reakció mire? Barátság?
2022. márc. 7. 16:42
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Ne legyél sötét. Senki sem félénk a barátaival szemben
2022. márc. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor lehetséges hogy nem barátkozni szeretne? És ha erről van szó...nekem akkor is rosszul esett, odahivom, és ő meg visszautasít
2022. márc. 7. 18:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet, hogy csak nem akart leülni. :)

Na de amúgy tényleg lehet hogy csak kicsit fél a srác. "Nyomulj" egy picit.

2022. márc. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Vannak nálad jobb csajok is, akikre feláll neki. Te nem ebben a halmazban van.
2022. márc. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért ez nem jó jel. Lehet, hogy önbizalomhiányos, de ha odahívod szerintem odaült volna. De ha ez egyszeri alkalom akkor ez még semmit nem jelent szerintem.
2022. ápr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!