Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondja a lány, hogy mikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja a lány, hogy mikor rohadt mérges vagyok rá, úgy elemi erővel (nem verem, csak verbálisan megyek neki), akkor az tetszik neki?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy imádja, mikor ilyen vagyok, mert olyan, mintha megdugnám(???). Ez vajon miért mondhatja, meg tudja ezt valaki magyarázni?
2023. jan. 4. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az úgynevezett dirty talk sok embert felizgat, szerintem itt is ez lehet a megoldás.
2023. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, de az inkább ilyen degradáló, szidalmazás, itt inkább nagyon a sarokba szorítom, hogy mit gondol magáról, hogy süllyedhet ilyen mélyre, ennyire gyáva, nem tud küzdeni, nem tud harcolni, a porban fekszik, és dróton rángatják, meg ilyesmi.
2023. jan. 4. 21:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az se semmi, hogy ilyeneket mondasz neki... Viszont tényleg csak annyival magyarázható, hogy erre izgul.
2023. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Muszáj, hogy észrevegye magát, néha.
2023. jan. 4. 22:29
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőd, havercsaj, vagy te az edzője vagy?

Ez nem dirty talk, ez alázás. Vannak, akiknek ez jön be. Sokszor olyanoknak, akinek alacsony az önbizalmuk, de nem minden önbizalom hiányosnak! csak köztük gyakoribb.


A lányok nem csak a romantikus dolgokra indulnak be, ez a lány pedig elég nyíltan kommunikál, csak a te fejedben még nincs meg az a világ, hogy értsd.

Kivánom, hogy 5-10-20 év múlva ne úgy gondolj erre, mint elszalasztott lehetőségre.


Ha tetszik neked a lány, következő alkalommal "fenyegesd meg", hogy el is fenekeled, ha nem viselkedik.

Ha számodra csak barát, mondd meg neki, hogy nem azért szidod le, hogy ő jól érezhesse magát, hanem mert törődsz a barátaiddal, a magad szókimondó módján.

2023. jan. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Havercsaj, de szeretem is, és tudja.
2023. jan. 4. 23:55
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én meg a túrógombócot szeretem.

Döntsd el, hogy mit akarsz tőle, mert ez neki úgy jön le, mintha húznád az agyát.

2023. jan. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszerű, ő utasít el, aztán jön egy fickó, én kiakadok... És általában szakít a fickóval.
2023. jan. 5. 09:18
 9/11 A kérdező kommentje:
Aztán elutasít megint.
2023. jan. 5. 09:18
 10/11 A kérdező kommentje:
És most már ez megy a 4. alkalommal.
2023. jan. 5. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!