Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom, hogy valóban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy valóban szerelmes vagyok-e?

Figyelt kérdés

Nem tudok kiigazodni rajta. Nem tudom eldönteni, hogy ez az egész csak egy színjáték-e, amit velem csinál vagy tényleg szerelmes. Egyszer rá is kérdeztem, amikor sétáltunk, de azt mondta, hogy nem - már miért feltételezem ezt?

Én őszintén szeretnék benne bízni. Lehet, most is egy kicsit elbizonytalanítottam, mert pár napja nem jelentkeztem. Vagy nem is érdeklem? Azért nem jelez???



2023. jan. 22. 10:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon hiányos az egész dolog, ezért nehéz konkrét tanácsot adni.

Ha valamit mégis kéne javasolnom, akkor azt mondanám, hogy inkább hagyd őt, mert elég konkrétan kijelentette, hogy nem szerelmes beléd.

2023. jan. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 hungarikum_202 ***** válasza:
Ennyiből nem lehet megállapítani.
2023. jan. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

"Egyszer rá is kérdeztem, amikor sétáltunk, de azt mondta, hogy nem - már miért feltételezem ezt?"


Ő nem szerelmes úgyhogy nem ér semmit, hogy szereted-e.

2023. jan. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen. Gondoltam, hogy eléggé hiányos😅😅 Bocsi, csak nem tudtam hogyan fogalmazzam meg. Mármint arra mondta, hogy nem, hogy nem színjáték.
2023. jan. 22. 13:17
 5/11 anonim ***** válasza:

Aham, mondjuk a szó kevés, bizonyítani kell főleg.

A tettek a legfontosabbak.

Én is írhatom /mondhatom, hogy szeretlek, elhiszed? Ugye nem?

2023. jan. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha van arra vonatkozólag is tanácsotok, hogy hogy kerülhetnék hozzá közelebb, azt erösen megköszönném. 🤭
2023. jan. 22. 13:23
 7/11 A kérdező kommentje:
#5Nem, de ő nem is így mondta, hogy szeret. És nem hazudna a szemembe - vagyis remélem.
2023. jan. 22. 13:33
 8/11 anonim ***** válasza:

Reagálsz a hozzászólásomra, miközben nem az a lényeg, hogy mondta hogy szeret, vagy így történt:

"Egyszer rá is kérdeztem, amikor sétáltunk, de azt mondta, hogy nem - már miért feltételezem ezt?"


Bizonyítsa be,e ez a legfontosabb.

2023. jan. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"És nem hazudna a szemembe - vagyis remélem." - He? Ez oly kevés, de te tudod. 🤡
2023. jan. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha te nem tudod eldonteni, a gyakori nepe el fogja tudni latatlanban minden info nelkul?

Nem.

2023. jan. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!