Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon bejön egy osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejön egy osztálytársam, hogy próbáljak hozzá közelebb kerülni?

Figyelt kérdés
Gimnázum, 11. osztály. Három éve ismerem (ahogy ugye egy osztályba kerültünk). Kezdettől fogva olyan a helyzet, hogy csak azzal a pár fiúval van el folyton akiket már általánosból ismer. (egy két fiút leszámítva az összes így van vele, együtt elvannak egy kupacban és a többieket totál kizárják). Semmilyen kisebb csoportos órán nem vagyunk együtt (se nyelv órák, se faktok). Ezeknél fogva alig ismerem, de nagyon szimpatikus, és a kisugárzását egyszerűen imádom. Nem tudom, hogyan kerülhetnék közelebb hozzá, hogyan ismerhetném meg, mert ahhoz hogy ezt megvalósítsam neki totál egyértelmű lenne hogy mi a célom, és ezt nem feltétlenül szeretném. Akármennyit agyaltam rajta, egyszerűen nem jutott eszembe semmi, szóval ha nektek van bármi akkor szívesen fogadom...

2023. jan. 22. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

"ahhoz hogy ezt megvalósítsam neki totál egyértelmű lenne hogy mi a célom, és ezt nem feltétlenül szeretném"


Miért nem? Pedig előbb utóbb ez lenne a cél. Valahogy próbálj meg közelebb kerülni hozzá. Kérdezd meg mi volt a házi, milyen órátok lesz. osztálytársak vagytok, tehát végtelen lehetőséged van, amiből ki lehet indulni. Ha nem szeretnél mások előtt kezdeményezni, akkor akár suli után is odamehetsz hozzá. Megkérdezed ő merre megy, és elkíséred egy darabon.

2023. jan. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Normál esetben ezek tényleg jó ötletek, de az én esetemben ez sem joo. Tudom csak kifogásnak hangzik, de tényleg így van. Még a közelébe kerülni sem tudok, mert tényleg folyton a többiekkel van. A suli utáni dolog sem játszik, totál másmerre lakik mint én és haza is a haverjaival megy.
2023. jan. 22. 13:37
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
Hát ha személyesen nem megy, akkor marad a chat. Ráírhatsz pl hogy neki megvan-e a házi vagy valami. Bármi, ami közös tantárgy vagy sulis dolog. Aztán mondjuk segítséget kérsz valamiben. És máris beindul. Aztán már személyesen is odamehetsz.
2023. jan. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!