Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejön az egyik lány osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön az egyik lány osztálytársam, miről dumáljak vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tetszik az egyik osztálytársam, és randizni szeretnék vele. Még nem sokszor csináltam ilyet, tehát nem tudom mennyit kellene előtte beszélgetni, hogyan kelthetném fel az érdeklődését, miről dumálhatnék vele. Az utóbbi hétben igyekeztem szólni hozzá, meg beszélgetni, de 2-esben még nem sikerül, illetve nem tudom, hogy "emelhetném ezt így a következő szintre".

Tehát csak beszélgessek vele minnél többet, aztán hívjam el? Vagy iskolában nem is érdemes? Illetve, tik mivel mennétek oda emberekhez, akikkel dumálnátok, de annyira még nem vagytok jóban?

**jaa, és hogy ha nagyobb csoportba vagyunk, hogy kellene azt megoldani, hogy tudjak vele 2-en beszélni? :D (Mármint, hogy nem teljesen külön ketten, hanem hogy a csoporton belül velem beszélgessen).



2021. jún. 9. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Két osztályrltársam úgy jött össze, hogy a fiú hazakísérte a lányt, az úton és a csaj háza előtt is egy csomót beszélgettek, majd pedig úgy váltak el, hogy lefixálták a randi időpontját és helyszínét. Ezt te is kipróbálhatnád.

Osztályon belül nehéz kettesben beszélgetni. Sőt, a sulis randihívások legtöbbje nem a srác személyisége, hanem a helyzet miatt bukik meg.

Annyi a lényeg, hogy kerüljetek kettesbe. Figyeld, hogy hogy érzi magát veled. Sokat nevet? Sokszor akad össze a tekintetetek? Néha meg is érintheted, de ne tapizd, csak pl. simogasd meg a vállát. Ha nem húzza el magát, az egy jó jel. Ha pedig kellően sok pozitív dolgot tapasztaltál és még mindig kettesben vagytok, jöhet a meghívás.:)

2021. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát, a tekintetünk itt-ott összeakad. Viszont a vicceimen általában nevet, ma is pl mondtam egy nagyon nagy hülyeséget órán, senki sem nevetett csak ő. Illetve sokszor érdeklődik, hogy megyek e x heylre, stb. Csak szeretnék vele többet beszélni, kevésbé felszínes dolgokról, csak nem tudom ezt hogyan kellene :D
2021. jún. 9. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Suliban szinte lehetetlen mély beszélgetést kialakítani, de pl. ott a messenger, ahol remekül lehet chatelni, vagy akár hívásozni is, ráadásul komolyabb témák is bevethetőek. Ha online bátrabb vagy, beszélgess vele ott.:)
2021. jún. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Jó téma például a kukorica erjesztése nyári pontyozáshoz, amurozáshoz. Jól el kell találni az erjesztési időt, mert ha túlerjed akkor megrohad és olyan büdös lesz hogy olyat egyszerű földi halandó,aki nem horgász el sem tud képzelni hogy létezhet ilyen undorító szag. Konkrétan olyan, hogy ha kézzel belenyúlsz a vödörbe akkor bármivel sikálhatod a kezed, nem fog lejönni róla az a bűz. Namost el lehet akkor filozofálni azon hogy vajon tízből hány csaj vállalná be hogy megujjazzák ilyen kézzel. Csak a legbátrabb, légkancásabb egyedek nyilván, de belőlük biztos nincs olyan nagyon rohadt sok. Ha már így belemerültök a témába akkor rögtön tovább is lehet fűzni a beszélgetést egy meghívásra egy jó kis közös pecáláshoz. Ha szeret a természet lágy ölén szexelni akkor nagyon jó lesz neki,mert persze szex is lenne. Ha halat pucolni is szeret az külön jó mert arra is befognád. Ha esetleg nem tud akkor szívesen megtanítod a pikkelyezés és belezés minden csínjára-bínjára, egy nőnek ezt tudnia kell, meg amúgyis a konyhában a helyük hogy finom kaját csináljanak a megfáradt horgászembernek. Ha látod a csajon hogy nagyon lelkesedik az ötleteidért, akkor elviszed a tóra, aztán a csalán és szúnyogcsípés vakargatás közben úgyis megjön az ihlet a további kellemes beszélgetéshez. Ami persze hangulatilag meg is alapozza az éjszakai sátras huncutkodást. A nyeletőféket ne felejtsd el beállítani a hancúr előtt mert reggelre a hal elviheti a botodat, ennyit meg egyetlen csaj sem ér azért.
2021. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:D

Utolsó, most tényleg jót nevettem.

3-as inkább beszélgetnék előben, mint messengeren.

2021. jún. 9. 16:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5 Akkor suli után dumálj vele, kettesben. Ha minden oké, a végén elhívhatod. Az első meghívás elutasítása még nem a vég, de ha a másodikra is nemet mond, ne próbálkozz tovább.
2021. jún. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!