Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bátyám haverja most lett 20...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bátyám haverja most lett 20 én pedig 16l vagyok. NAGYON tetszik, már több hónapja! Eddig még csak pár szót beszéltem vele, de neki szerintem jelentéktelen vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szükségem van egy fiúra! :(( Mellesleg rá!!! Csak hát van egy pár “picike”

bökkenő: van barátnője , a bátyámmal épp összeveszett, valamint nem tudom mit gondol rólam. Egyszer köszöntünk egymásnak puszival, ami véletlen le lett videózva és látszik a videón hogy eléggé megbámult mikor felé jöttem... de hát én most középsulis vagyok ő meg már a saját bizniszét csinálja. JA! ráadásul a bátyám meg az ő 18 éves hugával járt majdnem egy évig. Xd segítség!!!!!!!



2018. szept. 25. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! Ne haragudj de egy 20 eves ferfi nem tud mit kezdeni egy 16 eves csajszival! Foleg a mai ferfiak ahh .. szval inkabb ne! :)
2018. szept. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ez nem olyan könnyű!!! Ha átjön hozzánk, vagy ha a bátyám csomót sztorizik róla... elég nehéz szitu. Talán csak az tudna segíteni, ha lenne helyette valakim. De nem látok arra senkit.... Ez most így hülyén hangzik... Remélem ért valaki...
2018. szept. 25. 23:17
 3/8 A kérdező kommentje:
És miért kéne általánosítanunk? Ez szerintem személyfüggő, vagy nem? Ki mit gondol? Szerintetek lehet egy 20 éves fiú még annyira “gyerekes” hogy egy 16 éves lánnyal kijöjjön úgy? Én is tudok nagyon dilis de viszont komoly is lenni. Vannak 18 éves barátaim akik a bátyám barátai és velük tök jól kijövök...
2018. szept. 25. 23:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jol ki jossz,de egy 20 eves sracnak mar komolyabb elhatarozasai vannak. Te is valtozol,tudom hihetetlennek hangzik de ahogy betoltod a nagykorusagot kicsit maskeppen latod majd te is a vilagot! Nem akarok senkit altalanositani ezert azt mondom van ra esely de az nagyon csekely.. es igen jobb otletnek talalom ha a te korosztalyoddal kezdesz el ugy haverkodni fiukkal..
2018. szept. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat kérlek írjatok meg sokan!!! És kort meg nemet is megköszönném. Csak hogy felejtsem el??? A korombeli fiúk NAGYON gyerekesek és gázak. Köztudott, hogy a lányok előbb érnek, és sokan idősebbekkel vannak. Csak akkor max 18 és nem 20? Szerintetek el kéne felejtenem? Hogy??? Ha mindennap hallok róla😩
2018. szept. 26. 15:19
 6/8 A kérdező kommentje:
És láttam már, hogy korombeli lányokkal bulizott együtt!!!
2018. szept. 26. 15:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor mondj le róla xd
2018. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok még válaszokat!
2018. okt. 1. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!