Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit csináljak??

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak??

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 2 éve vagyunk együtt és nekem mindenben ő az első. Imádom a srácot de sajnos nagyon féltékeny és nagyon próbál befolyásolni. Nem enged barátkozni fiúkkal, és még lányokka sem!!! Néha a barátnőimmel sem engedi, hogy legyek. Nem mehetek bulizni nem ihatok nem csinálhatok szinte semmit. Mindig be kell jelentkezzek óránként, mintha az apám lenne úgy viselkedik. Azt is megszabja, hogy mikor ehetek csokit, azt mondta csak hétvégén mert el fogok hízni. Mondta azt is, hogy eddzek mert látszik rajtam a felesleg. Nem engedi, hogy hosszú körmöm legyen és most vágattam frufrut de nyilván az sem tetszik neki. Ha veszekedünk bántja magát. Már betegesen rám van akaszkodva, valószínűleg azért mert neki nincsenek barátai és csak én vagyok neki. Számtalanszor beszéltünk már erről és mindig mondta, hogy változni fog de sosem fog. Folyamatosan zaklat és nem engedi, hogy másokkal legyek. Tegnap például felbukkant az apukám akivel már 3 éve nem beszéltem és mondta, hogy menjünk el szombaton mekibe. A barátomnak persze az is baj, hogy kettő nap helyett csak másfelet lehetünk együtt és mondta, hogy úgy intézzem, hogy 2re már ott lehessek náluk (a hétvégéken mindig együtt vagyunk). Nem tudok szakítani mert egyszerűen szeretem, már próbáltam egyébként. Nem érzem szabadnak magam.://
2023. febr. 14. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szakítasz, vagy szenvedsz, más opció nincs! Hozzáteszem, te nem a barátnője vagy, hanem konkrétan a csicskája, akit úgy rángat, ahogy csak akar. Ha nem szakítasz, akkor igazából meg is érdemled a helyzetet.
2023. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mint ahogy az első mondta. Vagy számítasz vele vagy szenvedsz. Ő nem emberként, hanem tárgyként tekint. És mi az hogy kettőre legyél ott? Ha apukáddal akarsz lenni vele leszek. Ha barátkozni akarsz fiúkkal és lányokkal akkor azt teszed. Ebbe nem szólhat bele.
2023. febr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 16 vagyok egyébként.
2023. febr. 14. 19:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat *szakítás. Autókorekt

16 vagy. Majd másba leszel szerelmes. De ő mennyi idős?

Ennyi idősen szoktam kialakulni a szorosabb barátságok (tapasztalatból mondom), így ne hagyd, hogy miatta ne nagyon legyen barátaid.

2023. febr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ő 18 éves.
2023. febr. 14. 19:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, ennél ezerszer jobb egy normális kapcsolat.
2023. febr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha mar os, 16vesen, ilyen alacsonyan van a mérce es az onbecsulesed, akkor egesz eletedben nyomorult emberekkel leszel kapcsolatban akik szarba sem vesznek es korlatoznak.


Ha szerinted ilyen egy megfelelo kapcsolat akkor batran tervezzetek jovot.(segitek, kvara nem ilyen)

2023. febr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!