Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha a lány a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a lány a perverz beszólásokhoz van szokva, és mivel én nem ilyen vagyok, azt hiszi, hogy nem tetszik?

Figyelt kérdés
Kanos, perverz állatokkal van körülvéve, és én nem ilyen vagyok... Hozzá van szokva az ilyen alpári beszólásokhoz, azt hiszi ez a nívó, én ezeket kicsit költőiebben fogalmazom meg, és... Nem igazán érti.
2023. febr. 1. 10:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Engedd el. Nem vagytok egy hullámhosszon, nem tudsz vele mit kezdeni, csak elengedni.
2023. febr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De amúgy normális lány, csak ilyen pondrók veszik körül.
2023. febr. 1. 10:47
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt írd le neki, amit ide is kiírtál. "Figyelj Juci! Kanos, perverz állatokkal vagy körülvéve, és én nem ilyen vagyok... Hozzá vagy szokva az ilyen alpári beszólásokhoz, de nem ez a normális, én máshogy fejezem ki, hogy tetszel."

Maximum nem beszél veled többet, de sok jóra jelenleg se számíthatsz, meg legalább megpróbáltad.

2023. febr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, hogy ez nem a te stílusod. Néma gyereknek anyja se. Nyisd ki a szádat és mond el mi a bajod. Aztán majd ő reagál ahogy.
2023. febr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ok, megtörtént. Azt mondja, hogy akkor nem vagyok elég férfias. Elmondtam neki, hát akkor te meg nem igazán nőies, ha hagyod, hogy ribiként kezeljenek. Megsértődött. Hát ez van.
2023. febr. 1. 12:08
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj, hogy már most kiderült, hogy nem illetek össze.
2023. febr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem vesztettél sokat.
2023. febr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem illetek össze, az már biztos.

Inkább örülnie kellett volna, hogy végre valaki normálisan beszél vele.

De ezek szerint neki az a szintje. Mondjuk nem csoda. Ha nem lenne olyan, mint azok az alpári fiúk, akkor nem is hagyta volna, hogy úgy beszéljenek vele.

2023. febr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól megmondtad neki, nem kár érte.
2023. febr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 NTBS ***** válasza:
100%
Ennyi volt. A hölgynek alacsony az önbecsülése.
2023. febr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!