Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kinek akar üzenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek akar üzenni?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel 2 éve randizgattam, de nem jött végül össze semmi sem köztünk.

Közben lett barátja, bár nem követem nyomon a kapcsolatukat.

Valamiért rengetegszer eszembe jut még a csaj és a vonzalom iránta még nem múlt el teljesen. Nem tudom hogy még van-e barátja, viszont Instagram jegyzetekbe ilyeneket ír hogy: "Szeretnélek nagyoon" meg hogy: "Talán te nem akarod?". Lehet ha csak túlgondolom de mivan ha nekem szólnak ezek?

Nem vagyok profi a csajozásban, nem is volt még barátnőm. Segítőkész emberek válaszait várom. 16/f

Köszönöm :)



2023. febr. 19. 22:33
A kérdező szavazást indított:
Írj rá!
Inkább hanyagold
Valami más. Leírom.
24 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Előbb menj biztosra. Pontosan tudd meg, hogy van-e barátja és max utána kezdeményezz.
2023. febr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1-esnek igaza van. Ha van barátja, akkor sokat ne várj tőle.
2023. febr. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Igazából tiszta szívből utálom a highlightokat és egyebeket, az instát, a sztorikat, snapchatetet, a TikTokot, mert pont az ilyen csajoknak ad egérutat, hogy ne privátban kelljen beszélgetniük. Ez így volt már cirka 5-6 éve is, de mostanra ez már olyan beteges, hogy a tököm kivan vele.
2023. febr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szóval, csakhogy a kérdésedre is válaszoljak: ki kell ezt deríteni valahogy.
2023. febr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NTBS ***** válasza:
61%
Írj rá. Mit veszíthetsz? Kb. Semmit.
2023. febr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!