Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mutathatja valaminek a hiányát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mutathatja valaminek a hiányát, ha tetszik egy idősebb színész? Ha igen minek?

Figyelt kérdés
Tudom nem én vagyok az egyetlen, sokakkal előfordul. Nekem nem is egyszer volt. Fájdalmat is okozot és persze örömet. Nem is igazi szerelem ez nyilván, de egyfajta hasonló kötődés. Nem akarom túl gondolni, de mégis ez az érzés olyan rejtélyes és jó róla beszélni és többet megtudni.

2023. márc. 6. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A megfelelő szó, amit keresel az a rajongás.
2023. márc. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg idővel elmúlik
2023. márc. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is rajongás csak.
2023. márc. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínű hogy csak rajongás, majd elmúlik.
2023. márc. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek vannak kedvencei, akár énekesek, akár színészek. Ez teljesen normális.
2023. márc. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%
Annak, hogy kevés régi filmet adnak a tv-ben
2023. márc. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
Rajongás, és normális.
2023. márc. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Rajongás. Általában én sem a nyafka korombeli színészekért vagyok oda, hanem idősebbekért - talán mert érettebb, sokkal férfiasabb kisugárzásuk van. Viszont a való életben a kis korkülönbséget gondolom előnyösebbnek, ha kapcsolatról van szó.
2023. márc. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!