Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek sem vagyok normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem vagyok normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok 16L vagyok.

Arról van szó hogy ma az egyik nagyon jó barátnőmmel beszélgettünk és elmondtam neki hogy nekem melyik hiresség tetszik. Csonka Andrást mondtam. Már vagy 2 éve tudom hogy nagyon nagyon tetszik de még sosem mondtam senkinek.

Ő erre teljesen ki akadt hogy Andrást mondtam. Az mondja hogy biztos nem vagyok normális és beteg vagyok hogy nekem egy 58 éves férfi tetszik aki nem is olyan helyes.


Szerintetek is beteg vagyok?

Tudom hogy jóval idősebb de nem tudok mit tenni ellene hogy tetszik. Már meg bántam hogy elmondtam neki.

Szerintetek ez normális ?


(Ja és nem szeretném ha bárki azzal jönne hogy András meleg vagy sem. Az nem érdekel )



2023. márc. 10. 23:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ez egyszerű rajongás, azzal nincs baj. Ha egy 58 évessel akarnál összejönni, akkor már más a helyzet.
2023. márc. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És honnan tudom hogy ez tényleg csak rajongás lenne? Mert lehet hogy annál több
2023. márc. 10. 23:32
 3/12 anonim válasza:
100%
Ugyan! :) Teljesen rendben vagy. A barátnőd valószínűleg inkább fizikainak éli meg a vonzalmakat, te pedig inkább rajongásnak. Teljesen oké vagy.
2023. márc. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem sem vagy normális. De ezt most nem negatív felhanggal mondom. Ez úgyis csak fantázia, valaszthatnal egy szexi, fiatal énekest, összejönni egyikkel sem fogsz, de álmodozni lehet, akkor meg nezzen már ki jobban a csonka andrasnal.
2023. márc. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, mint a 70-es években a beat zenészek iránti rajongás. Az osztálytársnőim a csúnya, 150 cm magas, ragyás képű Szörényi Leventéert rajongtak. A mellettünk lévő lépcsőházban laktak, a Kelenföldi lakótelepen. Feljártak hozzá dedikált képeket kérni. “Csupán” a tehetsége, az akkor divatos zenei stílus vonzotta őket. Versenyeztek, kinek van több képe a “daliás” szörényiről.


A kérdés kamunak tűnik, fe ha már leírtad, nincs kizárva, hogy egy tini a nem ideális külsejű, nem szabályos arcú, de tehetséges, sármos, barátságos, allűröktől mentes úriember iránt rajongjon. Ugyanis a kisugárzás többet nyom a latban, mint maga a külső.

Az én kedvencem Varga Tamás színész, akinem szintén nem a szabályos férfiszépsége, de a férfiassága, sármja, tehetsége, hangja fogott meg.

[link]

2023. márc. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól miért ne lennél normális mert ő tetszik neked? Egyéni preferencia, ízlés. Inkább a barátnőd nem normális mert kiakad azon ami tetszik neked, hány éves agyilag 9?
2023. márc. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
65%
Igazából saját szuveren jogod, bár én egy ilyesfajta személyes témát inkább egy barátommal beszéltem volna meg, mintsem kiírjam ide a világ elé. Persze kinek a pap, kinek a papné ez csak az én véleményem. Szerintem ne ringasd magad hiú ábrándokba, és próbálj meg a valósàgban élni, keresni egy hozzàd illő párt, (lehetőleg ne TV sztárt, mert csalódni fogsz) mert egyik volt osztálytársamból kiindulva, aki egy álmodozó volt, és a tornatanárát akarta elhódítani, miután elutasította őt a tanár majdnem megölte magát. Úgyhogy ne álmodozz! Minden rossz szándék nélkül mondom ezt. ☺️
2023. márc. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Rajongás, sőt, a plátói szerelem (fantáziálás) is teljesen okés ebben a korban egy jóval idősebb felé.

Persze ebből úgyse lesz semmi, és ez így van jól, de attól még tetszhet.


Aztán majd megtetszik, összejössz egy magad korod belivel jó esetben.


Emlékszem, volt nekem egy barátnőm, ő a "terminátort" akarta (nem Schwarcit), hogy mindig mellette legyen, mindig megvédje, mindig ez, mindig az... Tehát ez nem racionális. Aztán mellette volt egy rakás barátja, pasija, mind korabeli, bár lehet, hogy pont akkor, amikor ezt mondta nekem, akkor nem volt pasija.

2023. márc. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak rajongás, amit onnan tudhatsz, hogy nem ismered őt személyesen, azaz szerelmes nem lehetsz belé. Nem hiszem, hogy ez gond lenne.
2023. márc. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Szeretnéd vele felvenni személyesen a kapcsolatot? Szeretnél vele szexelni, stb? Nem biztos.


Barátnőd egy kicsit hülyén reagálta le a helyzetet.

De még ha úgy is lett volna, akkor sem az a helyes reakció, hogy ítélkezik, beszól stb., hanem az, hogy meghallgat, érdeklődik, kérdez, utánaolvas a jelenségnek esetleg, hogy valóban meg tudjon érteni, és nem bemagyarázni valamit abba, amiben vagy van valami, vagy nincs semmi.

2023. márc. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!