Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek sem vagyok normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem vagyok normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok 16L vagyok.

Arról van szó hogy ma az egyik nagyon jó barátnőmmel beszélgettünk és elmondtam neki hogy nekem melyik hiresség tetszik. Csonka Andrást mondtam. Már vagy 2 éve tudom hogy nagyon nagyon tetszik de még sosem mondtam senkinek.

Ő erre teljesen ki akadt hogy Andrást mondtam. Az mondja hogy biztos nem vagyok normális és beteg vagyok hogy nekem egy 58 éves férfi tetszik aki nem is olyan helyes.


Szerintetek is beteg vagyok?

Tudom hogy jóval idősebb de nem tudok mit tenni ellene hogy tetszik. Már meg bántam hogy elmondtam neki.

Szerintetek ez normális ?


(Ja és nem szeretném ha bárki azzal jönne hogy András meleg vagy sem. Az nem érdekel )



2023. márc. 10. 23:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
82%
Igazából nem olyan fura, sem a rajongás, sem ha szerelmes vagy belé. Én így gondolom, hisz ma már száz meg száz ilyen kapcsolat van, amibe több évtizednyi korkülönbség van. Semmi gond nincs ezzel úgy gondolom.
2023. márc. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Vibrátoros_macska ***** válasza:
45%
Nem jó barátnő az ilyen, szerintem szakítsd meg vele a kapcsolatot, ha úgy van én szívesen leszek a legjobb barátnőd.
2023. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!