Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek?Több lent!⬇️

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?Több lent!⬇️

Figyelt kérdés
Van egy lány akire elhívtam randira.Sajnos nem volt neki akkor ideje eljönni.Utánna rá kérdeztem,hogy mikor lenne ideje.Ekkor nem válaszolt,de látta az üzenetet.Ez kb 1,5 hónapja történt.Azota közbe barátnak jelöltem Berealen,ő vissza is igazolt.Irjak rá instán mégegyszer?Egyébként meg nem követett ki🙂.

2023. márc. 21. 14:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ismerted az elhívás előtt? Milyen kapcsolatban voltatok eddig?


Azért kérdem, mert ha full ismeretlen volt a lány, akkor nem egyből randira kell hívni, hanem megkell ismerni.

2023. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Creepy Me ***** válasza:

Szióka! Itt is itt vagyok már.

Na szauval a szitu nagyon egyszerű. Ha el hívod akkor igent mond vagy nemet. Ha a nem után újra rá írsz olyan biztosan sarokba szorítva érzik majd magát és letilt. Ha nemet mond akkor végleg hagyjad a dolgot mint azt korábbi kommentelő már mondta is. De lássuk pozitívan,kéz és lábtörést, itt Creepy Me beszél!

Tehát ha el hívod akkor mond neki azt, ami benned van, szívből, saját szavakkal, hogy bejövő, szimpatikus és te szeretnél egy esélyt adni a dolognak, és hívd el megint. Két szabály! Ne érezze magát veszélyben, mond neki, hogy az ő döntésem esély állj hozzá úgy, de ha túl sokszor mondod akkor azt hiszi a végén hogy nem akarod te magad. Másik pedig az, hogy mutasd a komoly szándékot és hogy bátor vagy, ne chatben hívd el,hogy hiddje el, hogy bátor vagy vele beszélni a randin ha nem mered elmondani neki szóban? Úgy hogy élőben mondjad neki, vagy hívjad fel és úgy, de a saját hangokkal ez fontos.


Sok sikert


~C. M.

2023. márc. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 ultraboy válasza:
Engedd el
2023. márc. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!