Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 17 eves vagyok kapcsolatban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 eves vagyok kapcsolatban vagyok 13 eves lanyal 8honap kapcsolat utan nem nagyon jarunk ki eleg sokat veszekszunk es azota van egy lany aki 5-6 eve szeretek velem egykoru es nemtudom hogy meg e kaphatnam vagy hogy mi legyen most?

Figyelt kérdés

#Kapcsolatban masra hondolok #Mit tegyek ha masra gondolok #Miert veszekszunk enyit? #Megeri a szakitas? #Hogyan doncsek
2022. júl. 22. 12:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

"Hogyan döncsek"

Hát talán dönTS úgy, hogy általános iskolás kislányok k_rogatása helyett készülsz kicsit az érettségire. Kezdheted a nyelvtannal.

2022. júl. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Szakíts a barátnőddel és kezdeményezz a veled egykorúnál! Ennyi.
2022. júl. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
3 en eszt ertem csak ez nem olyan egyszerű. Amugy hiba meg csak 13 ha meg is ugy viselkedik mint egy 16 eves. Es kerem a fogyatekos valaszokat hanyagoljuk koszonom
2022. júl. 22. 15:13
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha veszekedtek sokat,hát akkor nincs más hátra,el kell egymást engednetek.Hadd menjen csak ő is szépen vissza a saját korosztályához,és te is próbáld meg azzal a lánnyal,aki veled egykorú,és próbáljatok meg együtt boldogok lenni,szívből azt kívánom.A gyerekekről pedig inkább próbálj meg leszokni,ha lehet,nehogy még 20-on valahány évesen is ilyen 10-11-12-13 évesekkel próbálj meg kapcsolatot létrehozni,ha netalántán,ez a mostani kiszemelteddel mégse tartana olyan sokáig a kapcsolatotok.
2022. júl. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha mást szeretsz, akkor semmi értelme ennek a kapcsolatnak.
2022. júl. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Veled azonos korúakkal ismerkedj, ns gyerekekkel.

"Amugy hiba meg csak 13 ha meg is ugy viselkedik mint egy 16 eves" - Ha ez így lenne, akkor nem jött volna össze veled.

2022. júl. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Hagyd mindkét lányt, mindenki jobban jár, legalábbis Ők biztosan..
2022. júl. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

"Amugy hiba meg csak 13 ha meg is ugy viselkedik mint egy 16 eves."


Dehogy viselkedik úgy, csak úgy akar, olyannak akar látszani, de csak egy gyerek, fogd fel és fogadd el.

2022. júl. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Inkább hanyagold ezt a párkapcsolati témát egy-két évre, mert már az szánalmas, ahogyan írsz.
2022. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem akarlak fikázni de ahogy írsz, a fogalmazásod már emiatt távol kéne tartanod magad a lányoktól. Nyílván beszélni is hasonlóan beszélsz tehát nem lehetsz a legértelmesebb ember. Szerintem(tényleg szerintem) még egy kicsi pedofilizmus is befigyel. Amit én mondok azonos korúakkal ismerkedj és próbálj meg helyesen írni(:
2022. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!