Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el a srácnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a srácnak, hogy belé zúgtam? Valószínűleg nincs esélyem nála, de egyszer élünk. Ha viszont nem jön össze, akkor hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Osztálytársak vagyunk idén utoljára, de valószínűleg ugyan oda megyünk egyetemre. 5 éve szerettem belé először, aztán lett egy 2 éves kapcsolatom és most sajnos újra belé szerettem. Viszonylag jóban vagyunk, és néha mutat érdeklődést irántam, de már nem merek semmit jelnek venni. (a piszkos fantáziával rendelkezőket kérem ne itt éljék ki magukat mert ez a srác nem arra vágyik, hogy basszon)

2023. márc. 25. 20:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#10

Jó a felfogásod. Mondd el neki, mit veszíthetsz? :D

2023. márc. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!