Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy idősebb férfiba♡ ?

Figyelt kérdés
Igazából már 7.es korom óta odáig meg vissza vagyok érte. Ő nem a tanárom, hanem az iskolában dolgozik, de nem tanár. Még hetedik év elején bejött hozzánk a terembe és attól a perctől pillangók lettek a hasamban. Eleinte nem tudtam mi ez az egész. Amit igazán szeretek benne az a mosolya, a szeme, a hangja, a nevezése, a személyisége tehát mindent, és elég jól is ismerem.Szóval igazából ennek köze sincs a fellángoláshoz szerintem. Egyébként itt lakik tőlem két utcára szóval elég sokszor találkozunk szinte minden nap és jóban vagyunk. Ő nem úgy viszonyul hozzám mint más emberekhez az iskolában. Szinte minden nap róla álmodok és ha felkelek attól fogva egész nap pillangókat érzek a hasamban. Egész nyári szünetben rajta járt az agyam. És hiába nem láttam több mint 2 hónapot csak néha néha, akkor se tudtam kiverni őt a fejemből mert folyamatosan csak rajta kattog már 2 éve.. Elég sokszor beszélgetünk és szinte mindig van hozzám valami kedves szava. Folyamatosan néz és közben mosolyog, de jó hosszasan és amikor oda nézek akkor gyorsan elnéz. Sokszor szemezünk, de legalább 20 mp-ig, ha nem többig. Igazából most fogok ballagni az általános iskolából, de mindenképpen szeretném tartani vele a kapcsolatot. Bár igazából úgy is látom őt szinte minden nap szóval így is úgyis fogjuk tartani. Igazából ide most csak az érzéseimet írom le mivel nem tudom már magamban tartani.❤️

2023. ápr. 5. 17:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Pedofil alert.
2023. ápr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Mi a kérdés?
2023. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Hány eves a bácsi?
2023. ápr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A kérdés az, mit tegyek a jövőben
2023. ápr. 5. 17:14
 5/23 anonim ***** válasza:
71%
Életkortól függ. Hány éves a fazon?
2023. ápr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
56%

Én is általános iskolás vagyok és ismerek egy ilyen férfit 😍 sajnos nem tudom hogyan tudnék vele szóba elegyedni 😔 pedig nagyon bejönnek az idősebb pasik 🥰

Ő például egy utolsó hájfej lúzer dagadt igénytelen szardarab, anyjával él nincs élete ráadásul egy mocskos pedofil, de csak nem ír rám 😆

2023. ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
30-as éveiben jár. Most pontosan nem írom le hány éves, de remélem ez is jó
2023. ápr. 5. 17:26
 8/23 anonim ***** válasza:
68%
Várj vele amig nem tanulsz ott ahol dolgozik és minimum vagy annyi idős, hogy legális legyél neki és ne ő kerüljön miattad börtönbe. akkor kezdjél el kezdeményezni és ha elutasít ez van ha elfogadja akkor meg kezdjetek el romantikusan ismerkedni aztán ha komoly akkor bemutatod a szüleidnek, hogy megismerjék ők is , hogy tényleg megbízható egy személy mert kívülállóként aki nem ennyire szerelmes jobban látja a benne lévő bökkenőket amikért kerülni kéne e- vagy sem . stb.... gondolom kb 14-15 éves lehetsz. De akkor is várd ki azt az időszakot, hogy ő ne kerüljön bajba a korod miatt.
2023. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 NTBS ***** válasza:
14%
Nehéz kérdés. Nincs jó tanács.
2023. ápr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
#8 rendben köszi a tanácsot, bármeddig várok!
2023. ápr. 5. 19:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!