Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire baj, hogy 16 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj, hogy 16 évesen szerelmes vagyok egy 26 évesbe?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon-nagyon szeretem.

2022. okt. 30. 22:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%

Ha 16 éves lány vagy, akkor nem baj. Nekem 27 évesen volt 17 éves barátnőm, igaz, többnek nézett ki.

Fordítva nem az igazi.

2022. okt. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem baj, de majd írd meg pár év múlva, hogy miért gondoltam ezt.
2022. okt. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Semennyire, mikor 60 leszel, ő 70.
2022. okt. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
42%

Ilyen korban meg furán hangzik, gyakorlatilag liliom tipras, ami eszébe jut az embereknek :D

Ahogy telik az idő, úgy 10 év már nem sok, egyre kevésbé releváns. Nekem is volt 19 évesen 28 éves pasim :D


Tetszeni tetszhet, de én egészséges kapcsolatot nem tudok elképzelni így. Pár év múlva esetleg, amikor te sem iskolás leszel, hanem dolgozó, esetleg önálló, és kevésbé leszel befolyásolható :) Ez nem negatív megjegyzés akart lenni, inkább tapasztalat .

2022. okt. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Az lehet, hogy te őszintén szereted, de najdnem biztos, hogy ő nem fog ebbe belemenni. Legrosszabb esetben kihasznál, azaz lefektet és ennyi, szóval én hagynám a helyedben.
2022. okt. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Az azért említésre méltó dolog, hogyha ezt a 26 éves srác írja ki ide, akkor mindenki olyanokat írna, hogy beteges és hasonlók...
2022. okt. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
17%
Én olyanról is tudok, hogy egy 36 éves fickó összejött egy 14 évessel.
2022. okt. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos a gond az, hogy te bizonysan állítod, hogy nagyon-nagyon szereted, ahogy sokezer más kamasz is. Aztán valami nem úgy alakul, ahogy kellene, jön valaki új, akkor meg őt fogod nagyon-nagyon szeretni.


Bocsánat, de én nem hiszek abban, hogy ez valódi "szeretet"... Talán előbb át kellene ezt gondolni, és biztosra tudni, hogy ez nem csak rajongás vagy a bejön állapot. A szerelem ezekkel nem fér össze; vagy egyik vagy másik.


Bajnak nem baj, amíg tudod, hol a helyed.

2022. okt. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
Én a helyedben vigyáznék, mert lehet, hogy szokás az efebofíliát normálisnak tekinteni, ami részben igaz is, de azzal is megvannak a problémák, mivel egy ténylegesen efebofil személy a tizenéves korosztályt részesíti előnyben és könnyen lehet, hogy huszonévesen már nem leszel olyan fiatalos és érdekes számára.
2022. okt. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Egyik ismerősöm 28 (lány), a barátja 18 éves. Szóval kinek mi, de szerintem egyáltalán nem normális...
2022. okt. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!