Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem? Szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Szerintetek fontos vagyok neki?

Figyelt kérdés

Kicsivel több, mint 2 hónapja megismerkedtem egy lánnyal az interneten, ő kérte el a számom, hogy Imessage-n is tudjunk beszélni. Persze nekem is szimpatikus volt ezért aztán folytattuk is a beszélgetést. Ő előbb elkezdett utalásokat adni arra, hogy nem csak pusztán szimpatikus vagyok neki, aztán idővel elkezdtünk szépen belefolyni egy flörtöléses, szerelmeskedő időszakba. Irtó sokat írogattunk, beszélgettünk, akár éjszakába nyúlóan is.

Őszintének érzem a dolgot, nagyon csodálatosnak tartom ezt a lányt. Megbeszéltük, hogy nyáron találkozunk a mostani vizsgaidőszaka miatt.


Amióta vizsgaidőszaka van, sokat tanul és mellette még dolgozik is otthonról. Mostanában keveset írogatunk, beszélgetünk. Persze én megértem, hogy kevesebb ideje van rám, csak annyira furcsa, hogy 2 hete még ugyanolyan elánnal éreztette érzelmeit, mint én. Most meg alig beszélünk.

Hétvégén meg általában barátnőjénél van és megint csak nem beszélünk.

Furcsán érzem magam. Nagyon szeretem őt, ő is engem.

Még régebben elmondta, hogy az előző kapcsolatai miatt nagyon fél már a fiúktól, de engem másnak tart, csak fél.

Amikor ez a mondata és a mostani helyzet találkozik a gondolataimban akkor elkezdek bizonytalan lenni.

Vajon tényleg fontos vagyok neki? Nem vagyok túl sok? Nem unott meg?

Továbbra is pusholnom kéne vagy jobban teszem, ha kicsit kevesebbet írok?

Szétszakadok annyira megtetszett.

(Tudom, hogy ez édeskevés információ ahhoz, hogy kielégítő választ kapjak, de regényt nem szeretnék írni.)



2023. máj. 14. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pont te vagy az, akire szüksége van, csak most pillanatnyilag nincs sok ideje rád. Ne aggódj emiatt. Majd ha vége lesz a vizsgáknak, minden visszaáll a régi rendbe. Biztos, hogy kedvel téged, szóval ne add fel!
2023. máj. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj, max akkor ha egyátalán nem keres majd, vagy ha több napon át elkezd ignorálni. Nyugodtan keresd csak, nyilván mértékkel ne úgy mint valami megszállott. Én is egyetemista vagyok, szintén a vizsgáimra készülök. Nekem sincs sok időm arra hogy a telefonomon lógjak, ráadásul le is szoktam némítani hogy biztos ne zavarjon senki, így volt olyan hogy a barátom üzenetére is csak 8 órával később válaszoltam. Tudom hogy ez nehéz, és szerintem ha tényleg bír téged a lány neki sem könnyű hogy nem beszélgethet veled egész nap (magamból kiindulva mondom mivel én is kivagyok amiatt hogy egész nap csak a könyvek vesznek körül és nem beszélgethetek/lehetek inkább a párommal). Szerintem tarts ki, mégha nehéz is, ne éreztesd azt vele feleslegesen hogy haragszol rá, amiért tanul és dolgozik mert biztos nem jókedvéből hanyagol téged😅 Ha fontos vagy neki vizsgaidőszak után biztos vagyok benne hogy minden visszaáll majd a normális kerékvágásba, csak légy türelmes😊
2023. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2023. máj. 14. 14:54
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer úgy is megcsal vagy beleszeret egy másik lányba. És lánnyal lesz együtt.
2023. máj. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 hungarikum_202 ***** válasza:
96%

#4

Miről beszélsz?

2023. máj. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4

Hát de én fiú vagyok. :))

2023. máj. 14. 18:43
 7/10 A kérdező kommentje:

#4

Lehet, hogy van valami bujtatott értelme a mondatodnak. Ha igen, akkor értem is.

Azért remélem én egy normális lányt fogtam ki. Amíg látok rá esélyt próbálkozom.

Óvatos leszek vele, hiszen ezt kérte is. Nem szeretném, hogy 0-24-ben velem foglalkozzon. Nem a tulajdonom. Csak azt szeretném, hogy a részem legyen. :)

Remélem csak a túlzsúfolt feladatai miatt beszélünk mostanában kevesebbet. Erről szólt most a téma.

2023. máj. 14. 18:47
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#6 errol a mondatrol ez ugrott be :D


[link]


Egyebkent hajra

2023. máj. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor aggódj csak, ha a vizsgaidőszak után sem keres.
2023. máj. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#6 Nekem is :)
2023. máj. 15. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!