Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit vegyek neki születésnapjár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek neki születésnapjára ha nem vagyunk együtt?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány akibe nagyon szerelmes vagyok. Most lesz a születésnapja és szeretnék neki valami ajándékot adni. Nem gondoltam valami nagy dologra mivel nem vagyunk együtt. Ezzel is szeretném neki kicsit jelezni hogy mennyire fontos nekem. Eddig igazából túl sok dolog nem történt köztünk csak párszor bókoltam neki, dicsértem, meg mikor tudtam hogy rosszul érzi magát írtam neki hogy érezze számíthat rám. Ezeket mindig jól fogadta többször mondta hogy cuki aranyos vagyok. Gondoltam a születésnapjára vennék egy raffelot egy szivecskés milkával. De gondoltam még kis cserepes virágra vagy egy kis plüssre. Azt akarom hogy érezze hogy fontos nekem de nem akarom megijeszteni se. Esetleg ötletek?

2023. máj. 15. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Egy szál virág és egy bonbon.
2023. máj. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Ha mindenképp tárgyi dolgot szeretnél neki, akkor egy csoki vagy egy szál virág.


Szerintem viszont nagyobb sikered lenne, ha valamilyen maradandó élményt szeretnél neki. Nem kell nagy dolgokra gondolni, pl elmentek sétálni, beülni valahova. Meghívod egy italra vagy valamire. Egy ilyennek lehet jobban örülne, mint egy tárgyi dolognak, de te tudod, te ismered.

2023. máj. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nonameboi ***** válasza:
100%

Ha van elég bátorságod, tedd, amit kettes mondott.

Az ötleteid nem rosszak, és ahogy levontam a szövegedböl, megvan az elérhetösége. Nem ide tartozik, de kezdj el vele beszélgetni! Online tök könnyen megismerhetitek egymást, közelebb kerülhettek egymáshoz :D

2023. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem a szál virág túl romantikus, a cserepes virág jó ötlet. Én lányként valami cuki plüsst is imádnék, de az is jó ötlet amit a kettes mondott.
2023. máj. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Én is #2-es javaslatát fogadnám meg, inkább hívd el valahová, az sokkal egyértelműbb jel.
2023. máj. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
8%
Írj egy verset neki.
2023. máj. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!