Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az probléma, ha nagyon gyorsan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az probléma, ha nagyon gyorsan leszek szerelmes? Mit kéne tennem ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Még egy évvel ezelőtt történt, hogy volt -és van is- egy srác az osztályomban, akit addig szószerint észre sem vettem. Tanév elején szervezett az iskola egy gyermeknapot, ahol végül kettesben maradtunk, és valahogy nagyon egymásba kavarodtunk. Mindenről is beszélgettünk. Egy idő után, amit még én sem vettem észre egyre közelebb kerültem hozzá fizikailag is. Amikor felültünk a csúszdára, magamhoz öleltem a karját és a vállára hajtottam a fejem, mindezt csak akkor vettem észre mikor remegő hangon megszólalt, hogy menni kéne.

Gyakorlatilag egy nap alatt beleszerettem valakibe, akinek a létezéséről addig fogalmam sem volt.

Ebből nem lett semmi. Rá voltam akaszkodva egész tanévben, és a fiú nem bánta, sőt. Abban az időben igazán féltékeny voltam mindenkire. Már-már őrült módjára viselkedtem. A szerelmemet pedig felemésztette a folyamatos fájdalom, hogy nem velem foglalkozik folytonosan, a többi lányra is rá mosolyog, és mohón vágytam a figyelmére.

Aztán múlt héten megint megismétlődött ez velem. Szégyellem, de a fent említett fiú öccsével. Őt még akkor ismertem meg, amikor a bátyjával való szerelmem még élt.

Szóval épp egy találkozóra vitt minket a lelkészünk, mikor is valamiért magamhoz öleltem a karját. Igen, teljesen ugyanaz a forgatókönyv. De ő nem szeppent meg, mint én, vagy akkor a bátyja, csak beszélt tovább, mintha mi se történt volna. Az egész napot együtt töltöttük. Rengeteget játszottunk -társasoztunk és fociztunk- és beszélgetünk a nap folyamán. Megint kezdett valami elindulni bennem. A hazaúton pedig megpecsételődött az egész. Magamhoz öleltem a karját és a vállára hajtottam a fejem, ő pedig átkarolt és az enyémre hajtotta a fejét.

Hangja enyhébb lett, és olyanokat mesélt nekem, hogy úgy aludt el kiskorában, hogy anyukája tincseit csavargatta, miközben az én ticseimmel játszadozott. Ezt igazán aranyosnak találtam.

Végül pedig igen. Most úgy érzem ismét szerelmes vagyok. Tegnap azt vettem észre magamon, hogy próbálok beilleszkedni az osztályába, habár ő két osztállyal alattam jár.

Félek, hogy vele is elveszítem majd a jó kapcsolatot, mert utálatosan fogok viselkedni a barátaival, vagy bármi egyéb.


Mit kéne most tennem?



2023. máj. 16. 06:39
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Beszállni velük egy hármasba :D lyuktesók is lennének, csupa előny
2023. máj. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Te összetéveszted a szerelmet a szexuális vonzódással.
2023. máj. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Tinikorban ez természetes. Az embernek mindent tanulnia kell. Az érzelmek kezelését is. Eleinte minden érzelem túl erősen jelentkezik, aztán mindent túlkompenzálunk, és így tovább. Ezek a kamaszkor átkai. Mindenki átesik rajta, akár emlékszik rá, akár nem.
2023. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!