Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 18 alatti kapcsolatod mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 alatti kapcsolatod mennyire volt boldog, élményekkel teli?

Figyelt kérdés

Sok jó élményt, boldog pillanatot szereztél?

Voltak negatív élményeid, szomorúságod, esetleg olyan érzésed hogy inkább ne lett volna senkid?


2023. máj. 20. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Általánosba már ismertem a csajt...kb 5-8 osztályig a szerelmem volt...de mindig lenézett meg nem is tetszettem neki sőt egyenesen undorodott tőlem :D aztán később 18-19 éves koromban gimiben...egy kocsmában találkoztam vele.


Szó szerint ő hajtott rám (nem is emlékezett arra hogy kivagyok) meg nagyon sokat változtam minden téren...hát az nagyon boldog perc volt mikor végre megdugtam...életemben nem szexeltem akkorát mint vele. Sajnos rövid ideig tartott, és a vicc hogy még én dobtam ki őt, pedig imádtam (hosszú történet) de a mai napig nekem ő az etalon...boldog voltam..de szar is volt az az idő amikor szakítottunk.

2023. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézzük...


-Elsőtől nyolcadikig szerettem valakit, aki nem szerett.

-Volt egy szerelmem, aki karácsonykor azt mondta, hogy bár meghalnék.

-Volt egy másik, aki végül valami motoros csókával furikázott erre-arra.

-Volt még egy, aki azt hazudta, fickója volt, igazából nem volt, lemondtam róla, szeretett, és amikor újra felkerestem, akkor kiderült, hogy megint lett egy.

-Volt egy, aki annyira kikészített, hogy hánytam, pedig elmentem minden koncertjére...

-Volt még egy, akivel egy suliba jártunk, végül lekoptatott.

-Volt aztán egy egész osztályból négy csaj, egyikkel sem jött össze.

-Volt egy az osztálytársammal, de végül összejött egy másik osztálytárssal.

-Volt egy, aki miatt sírtam a háza előtt, ballagáson rám se nézett.

-Volt egy külföldi lány, aki végül leszart.


Úristen, kihagytam valakit?

2023. máj. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Nem volt kapcsolatom 18 alatt.


De a családommal sok jó élményt szereztem.


Az iskolai közösség viszont maga volt a pokol.

2023. máj. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt kapcsolatom 18 alatt, de igazából nem bánom, mert valószínüleg nem lettem volna elég jó társ.
2023. máj. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!