Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Haverok tönkretehetnek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverok tönkretehetnek egy kapcsolatot szimplán azzal, ha nem fogadják el a haverjuk új barátját/barátnőjét?

Figyelt kérdés

Rendkívül fontosak neki a barátai. A haverjai azonban indokolatlanul utálnak. Én próbáltam nyitni feléjük, de ők ismeretlenül mégis ellenem hangolják a páromat. Előttem sosem volt kapcsolata, így méginkább ad a szavukra, ami természetes. Viszont nem értem az ellenségeskedést részükről.


Valakinek van tapasztalata ilyen szituációban? Mit lehetne tenni?



2023. márc. 18. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Szóval próbálják a barátodat ellened beszélni?


Két lehetőség van

1. Látnak benned valami negatívumot, amitől próbálják őt megvédeni (kevésbé valószínű)


2. Szimplán gyökerek (elég valószínű)


Azt javaslom, ha teheted, egyszerűen ne találkozz velük. Reméljük a hátad mögött majd békén hagynak.

2023. márc. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor tehetik tönkre, ha a haverjainak ezt engedi. Ha hülye és inkább a barátainak hisz akkor nem kár érte, majd máskor felnő egy kapcsolathoz és megtanulja kezelni az embereket maga körül. Ha meg nem hülye akkor nincs mitől tartanod.
2023. márc. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos: ha valaki igazán szerelmes, akkor a másik ellen hangolás módszere nem működik nála. A megoldás annyi, hogy ne talizz a barátaival, ne vigyen közéjük, ő pedig tartson egyensúlyt közted és a barátai közt.
2023. márc. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nalam is volt ilyen(lany vagyok fiu haverokkal) es altalaban vagy azert csinaljak ezt mert nem akarjak elvesziteni a csajt. "(nehogy elvegyek toluk)"

Szvl vagy szimpla feltekenyseg/irigyseg lehet mogotte.

UI: csajszit pedig egy kicsit vilagosisd fel arrol, hogy azt csinalja ami szerinte jo es ne azt amit a haverjai mondanak

2023. márc. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki szerelmes, azt senki nem tudja megrendíteni, még a szülei sem.


Ha mégis, akkor nem te vagy neki fontos, gyáva, jellemtelen, s megérdemli, hogy kirúgd.

2023. márc. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 valaki : válasza:
82%

Igen

Én vàlasztottam annak idején,a fiút. 3 baràt mínusz.a fiúval azóta szakítottunk, mégsem bàntam meg

Milyen baràt az ilyen?

Fel nem fogom, mert az én baràtomnak is volt meredek partnere. Elfogadtam, akármennyire tudtam, hogy ez a nő nagyon ràzós...

2023. márc. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Szia! Igen. Ha nincs melletted, akkor engedd el! Gondold el, hogy késöbb lehet hogy a családotokért kellene kiállnia.
2023. máj. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem igen, tönkremehet egy ilyennel a kapcsolat.

Kb 3 éve az első barátommal az volt, hogy a barátai néha odajöttek hozzánk amikor kettesben voltunk, elkezdtek bunkózni velem, utána a barátom is kezdte... Én akkor éreztem, hogy ez a legalja, amikor a haverjai előtt elkezdett letagadni (azt is bekamuzta, hogy egy ilyen magas, vékony, szőke kék szemű csaja van, mert hogy az olyan lányok szépek. Tényleg szépek de annyira seggfej dolog volt tőle ez! Btw én alacsony, kicsit ducibb, barna hajú, barna szemű lány voltam és vagyok is), és amikor egy olyan helyen öleltem meg, ahol mások is voltak, erőből ellököt... Aztán megjött az eszem és nem tűrtem tovább! Dobtam a g€cibe.

febr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!