Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mennyire gyakori a 17-20-as...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire gyakori a 17-20-as korosztályban, videó hívásban együtt aludni 😆?

Figyelt kérdés

Az unoka öcsém (20) néhány hete együtt van egy 18 éves lánnyal.


Nem laknak együtt csak néha járnak össze.

Van egy furcsa szokás (azt modta a srác hogy ez gyakori, normális dolog az ő korukban), hogy benyomnak egy videó hívást alvás előtt és úgy fordítják a telefont hogy ugye látható legyen az arcuk.


Egész alvás alatt megy a videó hívás.


Ezt nem akartam el hinni, hogy ilyen tényleg van 😆.

Csak nekem fúrcsa ez? Én egyből agyf*szt kaptam ezen 😀.



2023. máj. 22. 19:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Azoknál gyakori, akik szeretik így csinálni. Igazából, jó megoldás.


Bár, azért, "A telefon horkol" :D Ez kicsit valóban vicces :D.


Mindenesetre, én még nem hallottam ilyenről, de aki kitalálta, az egy profi volt. Hiszen ha messze vannak egymástól jó megoldás.

2023. máj. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
99%
Sokszor hallottam már ilyet. Nekem is furcsa, nem csinálnám, de azért nem annyira gáz.
2023. máj. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
99%
Én most hallom először ezt és nem is igazán próbálnám ki, de ha nekik ez nyugtató, akkor csak nyugodtan.
2023. máj. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nem annyira újkeletű dolog ez. Az egyik barátnőm már kb 15 éve is aludt így, bekapcsolt Skype mellett a pasijával, amikor távol voltak egymástól.
2023. máj. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Azoknál jellemző szerintem inkább akik távkapcsolatban vannak( ott egyébként talán kevésbé fura). Én is távkapcsolatban elek ( ha ezt annak lehet nevezni, de sosem csináltam még így). Nem fura manapság az fix, mert rengeteg embertől hallottam már. Viszont én azért mégis kicsit annak tartom
2023. máj. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is aludtam így 1-2 alkalommal az akkori párommal, pedig ennek már vagy 15 éve. Mondjuk mi 100km-re laktunk egymástól akkor, de azért rendszert nem csináltunk belőle. :D
2023. máj. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Te nem az exem unokatesoja vagy veletlen?😂 pont stimmelnek az adatok meg minden 🫣
2023. máj. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Akkor lehet én vagyok a maradi, nekem tökre fúrcsa dolog volt ez 😅

#7 nincs kizárva, szabolcsi vagy? 😀

2023. máj. 23. 17:08
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is furcsa, nem hinném, hogy csinálnék ilyet őszintén. Még régebben mondta egy csajszi, hogy ők úgy csinálták akkoriban a barátjával (akivel távkapcsolatban voltak), hogy a fiú megvárta videóhívásba, amíg ő elaludt, mivel a lány nehezen aludt el. Ez mondjuk szerintem aranyos. De úgy szimplán annak szerintem nincs sok értelme, hogy most videóhívásba "együtt" aludjanak. Nem akarnék egész este a telefonom mellett aludni.
2023. máj. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ti vagytok a furcsák, egy aranyos dolgot furának gondolni....
2023. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!